Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Z10 SINAVDAN GEÇTİ . .
06.05.2013, 19:53
Yorum: #1
Z10 SINAVDAN GEÇTİ . .
[Resim: US-DeptOfDefense-Seal.png][Resim: bb-z10-2-480x432.jpg]

BLACKBERRY Z10 CİHAZLARINA ABD SAVUNMA BAKANLIĞI VE PENTAGONDAN 'DEVLET BİRİMLERİNDE VE KAMU HİZMETLERİNDE KULLANILABİLİR' RAPORU SUNULDU.

BU RAPOR SONUCU BLACKBERRY Z10 CİHAZLARININ AMERİKA VE BİRÇOK AVRUPA ÜLKELERİNDE DEVLET ERKANI VE BİRİMLERİNDE KULLANILABİLECEĞİ YANİ GÜVENLİK SEVİYESİNİN YETERLİ OLDUĞU KANITLANMIŞ OLDU.

TABİ BU RAPOR SONUCU BİRDE ÇELİŞKİ ORTAYA ÇIKTI.BİRÇOK HÜKÜMET BLACKBERRY CİHAZLARDA Kİ KRİPTO KONTROL İLE GİZLENMİŞ MAİL VE BBM İLETİŞİM TRAFİĞİNİN BLACKBERRY KANADA CEPHESİNDEN HÜKÜMETLERE VERİLMEMESİNİ GÜVENLİK ZAAFI OLUŞTURACAĞINI SÖYLEMİŞ VE BAZI ÜLKELER 'CİHAZLARI YASAKLARIZ' TEHDİTİNDE BİLE BULUNMUŞTU.

AYNI KRİPTOLAMA TEKNİĞİNİN Z10'LARDA DA BULUNMASI VE BUNA RAĞMEN GÜVENLİK RAPORUNDAN GEÇER NOT ALMASI HÜKÜMETLERİN ÇELİŞKİSİ OLARAK GÖZE ÇARPIYOR.ASLINDA DEVLETLER BURDA;

'BLACKBERY CİHAZLAR GÜVENLİĞİMİZİ TEHLİKEYE ATACAK KADAR GÜVENLİ'

DEMİŞ OLDULAR

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


'Z10 SINAVDAN GEÇTİ . .' Konusunu Paylaş

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi