Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
WhatsApp Yerine BBM Kullanmanız için 5 Sebep ;)
10.06.2016, 18:18 (Bu konu en son: 11.06.2016 Tarihinde, Saat: 09:36 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
WhatsApp Yerine BBM Kullanmanız için 5 Sebep ;)
[Resim: qBEWPV.gif]

Daha önceki haberlerde paylaştığımız üzere, WhatsApp uygulaması BlackBerry OS ve bazı platformlara 2016 yılı sonunda desteğini keseceğini açıklamıştı. Bu sistemler arasında BlackBerry 10'un olması da, tüm BlackBerry kullanıcılarını şaşırtmıştı. WhatsApp gerekçe olarak ise BlackBerry 10'un yeni gelecek özellikleri karşılayamayacak ve geliştirilmeyecek bir sistem olduğunu belirtti. Tabi tüm BlackBerry kullanıcıları bu komik yalana inanmadı.

Tüm BlackBerry kullanıcılarının zaten WhatsApp uygulamasından kat kat daha iyi, hızlı, güvenilir ve ücretsiz bir mesajlaşma uygulaması var: BBM!

WhatsApp dışında, BBM'e benzeyen pek çok uygulama mevcuttur. Fakat hiçbiri bir BBM değil. Çünkü BBM kendine has bir sistemdir. Apple bile zamanında BBM'e özenmiş ve iMessage adlı uygulamayı geliştirmiştir.
Sizlere BBM'in diğer mesajlaşma uygulamalarından neden daha iyi olduğunu ve WhatsApp yerine neden BBM kullanmanız gerektiğini açıklayan 5 sebebi yazıyorum.

BBM Kullanmanız için 5 Sebep:
1) Profil Resmi ve Durum ( Herhangi bir avatar ve hareketli resmi profil resmi olarak ayarlayabilirsiniz. Durum yazınıza çok uzun yazılar yazabilir ve haber paylaşabilirsiniz. "AKIŞLAR" bölümü sayesinde, tüm kişilerinizin haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.)
2) BBM Grupları (BBM grupları diğer uygulama gruplarına göre kat kat daha iyidir. Çünkü BBM gruplarında iletişim daha güçlü ve daha iyi organize olur. Yakın arkadaşlarınız ve iş arkadaşlarınızla kalıcı BBM Grup oluşturabilirsiniz. Sadece sohbet için değil, grup albümünde fotoğraf paylaşmak, grup üyelerine görev atamak ve grup takviminde etkinlikler oluşturmak içinde kullanabilirsiniz. Bir sohbette 250 BBM kullanan kişi sayısına ulaşabilirsiniz.)
3) Görüntülü Görüşme ve Ekran Paylaşımı ( Görüntülü görüşme özelliği sayesinde çok kaliteli görüşmeler yapabilirsiniz. Görüntülü görüşme esnasında, fotoğraf, belge paylaşabilir aynı zamanda tarayıcıdan sayfalar gösterebilirsiniz. Ayrıca görüşme esnasında ekran görüntüleri paylaşabilirsiniz.)
4) BlackBerry ID ile Kolay Senkronizasyon ve BBM Kanalları ( Kişilerinizi ve Gruplarınızı BBID ile senkronize edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken BlackBerry ID ile giriş yapmak. Herşeyi eşitleyerek zamandan kazanırsınız. BBM Kanalları sayesinde ilginizi çekenlere abone olarak ilgilendiğiniz alanlardan daha fazla haber alırsınız. Kanallardaki gönderiler BBM Akışlarında gösterilir. Kanallardaki gönderilere yorumlar yazıp, sohbete katılabilir ve yeni BBM kişileri ile tanışırsınız.)
5) Her Sohbet İçin Ayrı Renk Atama ( Kişi listenizdeki herkes için ayrı renk arka plan atayabilir ve renkler sayesinde daha az hatalı mesajlar gönderebilirsiniz.)

Arkadaşlar; WhatsApp'ın desteğini çekmesinin BlackBerry kullanıcıları için hiç önemi yoktur. BBM uygulamasını arkadaşlarımıza tavsiye ederek, diğer mesajlaşma uygulamalarından daha iyi olduğunu gösterebiliriz. Yorumlarınızı bekliyoruz.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

E-Posta: erkan@bbturk.com
BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi