Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vodafone,Kobi pazarında iddialı
10.07.2010, 09:59
Yorum: #1
Vodafone,Kobi pazarında iddialı
Vodafone Türkiye Kurumsal ve Mobil Pazarlama Bölüm Başkanı Kurtuluş Alıç, GSM pazarının önemli bir kısmının KOBİ lerden oluştuğunu belirterek, "Dünya çapında 15 milyon şirketle çalışıyoruz. Dünyadaki bu basanınızı Türkiye'de de göstermek istiyoruz" dedi.

Kurumsal müşteriler için sundukları çözümleri anlatan Alıç, dünyada sadece Vodafone tarafından satılan ADSL ve 3G teknolojisini birleştiren VOX isimli cihazı birkaç ülkeyle birlikte Türkiye'de de pazara sunduklarını kaydetti.

Birçok şirket için internet kesintisinin kabul edilemez bir durum olduğuna dikkat çeken Alıç, VOX cihazının Vodafone için özel olarak üretildiğini ve ADSL bağlantısında Kurtuluş Alıç, dünya çapında 15 milyon sir ketle çalıştıklarını söyledi. sorun olduğunda 3G'nin anında devreye girdiğini ifade etti.

Alıç, "VOX aynı zamanda bir ADSL modem. Üzerindeki USB bağlantıları yardımı ile yazıcı ve harici diskler ağ üzerinden paylaştın labiliyor. 3-5 kişinin çalıştığı KOBİ ler için çok faydalı bir cihaz" diye konuştu. Dünya çapında 341 milyon aboneye hizmet verdiklerini belirten Alıç, bunların 15 milyon hatta karşılık gelen 127 milyonunun kurumsal müşteri olduğuna dikkat çekti. Türkiye'deki kurumsal hizmetlerini 'İş Ortağım' şemsiyesi altında birleştirdiklerini anlatan Alıç, 13 TL'den 95 TL'ye kadar paketleri bulunduğunu dile getirdi. Sundukları paketlerdeki dakikalann yurtdışı aramalarda da kullanılabildiğini belirten Alıç, KOBİlere Cep Çevirmen hizmetiyle gerçek zamanlı ingilizce, Almanca, Fransızca, Çince ve Rusça çeviri hizmeti verdiklerini de açıkladı.

Alıç, bu hizmetin dakikasının 2 TL olduğunu ifade etti. "31 ülkede faaliyet gösteren bir operatör olarak global gücümüzün yansımalarını Türkiye'de göstermeye çalışıyoruz" diyen Alıç, İş Ortağım programına üye olan işletmelere farklı indirimler sunduklarını belirtti.

Twitter:@AhmedSukru
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi