Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turkcellden Bireysel Faturalı Müşterilerine Teşekkür
19.09.2010, 13:26
Yorum: #1
Turkcellden Bireysel Faturalı Müşterilerine Teşekkür
Yıllardır Turkcell kullanan faturalı hat sahipleri, abonelik yaşına göre değişen miktarlarda ücretsiz konuşma hakkı kazanıyor. Turkcell’in sadık müşterilerine düzenlediği “Teşekkürler Kampanyası”ndan faydalanmak için HEDIYE yazıp 2222’ye göndermek yeterli Türkiye’nin lider iletişim ve teknoloji şirketi Turkcell, 17 Eylül-17 Kasım tarihleri arasında bireysel faturalı müşterilerine özel “Teşekkürler Kampanyası” sunuyor. Türkiye’de mobil iletişimi başlatan şirket olan Turkcell, yıllardır bireysel faturalı aboneliği bulunan Turkcell’lilere saatler boyu ücretsiz konuşma hakkı hediye ederek teşekkür ediyor.
Turkcell Bireysel Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Burak Sevilengül, konuyla ilgili açıklamasında “Kurulduğumuz günden itibaren, müşterilerimize en kaliteli iletişim hizmetini, en avantajlı fiyatlarla sunmak için çalışıyoruz. Türkiye’yi mobil iletişimi ile tanıştırdığımız günden bu yana müşterilerimiz de bu çabalarımızı, daima bizi tercih ederek ve bizi liderliğe taşıyarak ödüllendirdi. Biz de yıllardır bizimle olan müşterilerimize, onlara özel bu kampanyamızla teşekkür etmek istedik “ dedi.
“Teşekkürler Kampanyası” dahilinde, 4-5 yıldır Turkcell’li olan faturalı hat sahipleri 06:00 - 18:00 saatleri arasında haftada 1 gün 6-14 yıllık Turkcell’liler haftada 2 iki gün 15 yıl ve üzeri Turkcell’liler haftada 3 gün tüm Turkcell’lilerle sınırsız şekilde bedava konuşacaklar. Turkcell hattına 3 yıl ve daha az bir süredir sahip olan faturalı hat sahibi Turkcell’liler de hediyesiz kalmıyor. 6 ay daha Turkcell hattı kullanmaya söz verdikleri takdirde onlar da haftada 1 gün 06:00 – 18:00 saatleri arasında, hiçbir ek ücret
ödemeden tüm Turkcell’lilerle sınırsız şekilde bedava konuşacak.
Kazanılan bedava konuşma hakkı, kampanya katılımından itibaren 60 gün boyunca geçerli olacak. “Teşekkürler Kampanyası”, belirtilen saatler arasında sınırsız konuşma hakkı getiriyor yani sadık Turkcell aboneleri dilerlerse 12 saat boyunca diğer Turkcell’lilerle bedava konuşabiliyorlar. Faturalı hat sahibi olan Turkcell’lilerin, kampanyaya katılmak ve abonelik yaşlarına göre bedava konuşma günleri kazanmak için tek yapmaları gereken, HEDIYE yazıp 2222’ye göndermek.


turkcell.com.tr/bireysel/kampanyalar/avantajlikonusma/faturali/tesekkurlerkampanyasi

Twitter:@AhmedSukru
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
19.09.2010, 19:47
Yorum: #2
RE: Turkcellden Bireysel Faturalı Müşterilerine Teşekkür
teşekkürler turkcell pazar günleri benim bedava günümSmile
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
20.09.2010, 10:02
Yorum: #3
RE: Turkcellden Bireysel Faturalı Müşterilerine Teşekkür
Çarşamba gününü aldık bakalım. Arayacak kimse olsa iyi de Smile

Lütfen BBM'e eklemeyin!
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
03.02.2011, 00:40
Yorum: #4
RE: Turkcellden Bireysel Faturalı Müşterilerine Teşekkür
Bu uygulamalar cok ters benimde uc gun gunluk 720 Dk kullanim var fakat bir kez olsun kullanimdan dustugunu gormedim acaba gold paketim var onla cakisma olabilirmi ?
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi