Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Turkcell Superonline’dan “Star Konuşma Paketi” ile hesaplı konuşma fırsatları
08.08.2012, 15:47 (Bu konu en son: 19.01.2018 Tarihinde, Saat: 16:23 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
Turkcell Superonline’dan “Star Konuşma Paketi” ile hesaplı konuşma fırsatları
Turkcell Superonline, yeni Star Konuşma Paketi ile sabit ev numarasını değiştirmeden Turkcell Superonline’a taşıyan fiber internet müşterilerine süpriz.

Turkcell Superonline Star Konuşma Paketi kampanyası ile sabit numarasını Turkcell Superonline’a taşıyanlara veya yeni fiber ses müşterisi olacaklara, seçilen paket ücreti dışında sabit ücret ödemeden, kendi aralarında sınırsız ve ücretsiz konuşma avantajının yanı sıra, her yöne dakika paketleri ve yeni DECT telefonu SwissVoice ePure’u bir arada sunuyor.

Türkiye’de ilk kez ve sadece Turkcell Superonline fiber ses müşterilerinin sahip olabileceği SwissVoice ePure Süper DECT telefonu, kullanım avantajlarının yanı sıra klasik ve moderni buluşturan “neo-retro tasarımı” ile de özellikle evlerde dekorasyonu tamamlayan bir obje olarak da tercih edilecek.

Turkcell Superonline’dan Hesaplı Konuşma Fırsatlarıbu gönderiyi düzenle
Yazan: TechnoMonde, 08.08.2012, 15:26

Turkcell Superonline Star Konuşma Paketi ile aylık 22,99 TL karşılığı Süper DECT + 300 dakika ve aylık 29,99 TL karşılığı SÜPER DECT + 600 dakika olmak üzere iki farklı seçenek sunuyor. Sabit numarasını değiştirmeden Turkcell Superonline’a taşıyarak veya yeni numara alarak Turkcell Superonline fiber ses müşterisi olanların yararlanabileceği Star Konuşma Paketi kampanyasına katılanlar, 22,99 TL’den başlayan 24 ay sabit fiyat garantisiyle, her yöne 300 veya 600 dakika paketleriyle, daha çok konuşup daha az ödeyecekler.

Turkcell Superonline fiber ses müşterisi oldukları andan itibaren ev telefonlarına sabit ücret ödemekten de kurtulan kullanıcılar, diğer Turkcell Superonline ses aboneleriyle sınırsız ve ücretsiz konuşabilecekler.

Kullanıcılar, 31 Aralık 2012 tarihine kadar geçerli olacak olan kampanyaya Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni (0 850 222 0 222) arayarak, Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. adresinden ya da Turkcell Superonline satış kanallarına başvurarak katılabilecekler.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi