Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TCL, CES 2017'de Yeni BlackBerry Telefonlarını Tanıtacak!
23.12.2016, 10:25 (Bu konu en son: 23.12.2016 Tarihinde, Saat: 10:26 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
TCL, CES 2017'de Yeni BlackBerry Telefonlarını Tanıtacak!
[Resim: YqDm4j.jpg]

TCL ile BlackBerry; akıllı telefon yazılımı ve marka lisans anlaşmasını yaptıklarını açıkladığında, TCL'nin gönderdiği #TheNewBlackBerry hashtag'li tweet'lerde, CES 2017 için daha büyük planları olduğu tahmin ediliyordu ve şimdi bir açıklama yaparak bunu doğruladı.

Yeni duyurusu, dün TCL'in "Mobil Endüstride Evrimsel Bir İlk Oluşturma" planlarını vurguluyor. Kuzey Amerika'daki TCL İletişim Başkanı ve Genel Müdürü Steve Cistulli; yeni nesil akıllı telefonlarda BlackBerry markasının nasıl yaşayacağından bahsediyor.
"Sanayimizde, henüz başka hiçbir mobil üreticinin gitmediği; müşterilerimize ve tüketicilere nasıl hizmet ettiğimiz konusunda cesurca ilerlediğimiz bir noktaya ulaştık. İş dünyası ve pazarın büyümesi sadece değer odaklı telefonların ötesine geçmemelidir ve artık çok daha kapsamlı bir cihaz ve marka portföyünü içermelidir. Yeni akıllı telefonların TCT içindeki cesur marka portföyümüzün bir parçası olarak neler sunacağına bakarken; BlackBerry akıllı telefon markasının mirasını sergileyerek, planlarımız etrafında CES 2017'de daha fazla haber açıklayacağız. Bunlar, 2017 yılında gelecek ek duyurularla birlikte yeni büyüme stratejimizin yapı taşlarıdır."

CES 2017, 5-8 Ocak'ta Las Vegas'ta gerçekleşecek ancak resmi açılış öncesinde medya etkinlikleri olacak ve TCL, basın ve medya günü etkinliği düzenleyecek. Başka bir deyişle; görmemiz ve öğrenmemiz gerekenler için az kaldı.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF022A64
E-Posta: okan@bbturk.com

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi