Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
StradVision, Otomotiv Endüstrisinde BlackBerry'yi Seçti!
09.09.2020, 23:35 (Bu konu en son: 10.09.2020 Tarihinde, Saat: 10:24 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
StradVision, Otomotiv Endüstrisinde BlackBerry'yi Seçti!
[Resim: O4fvKn.jpg]

StradVision, Güney Kore Otomotiv Endüstrisinde Gelişmeleri Teşvik Etmek için BlackBerry'yi Seçti. Anlaşma, otomotiv tedarikçileri ve OEM'ler için BlackBerry destekli ADAS ve AV'lerin dağıtımını hızlandıracak.

BlackBerry Limited, yapay zeka tabanlı kamera algılama teknolojisinde bir endüstri lideri olan StradVision'ın QNX Yazılım Geliştirme Platformunu Güney Koreli otomobil üreticilerinden bir dizi yeni nesil Gelişmiş Sürücü Yardım Sistemleri (ADAS) ve Otonom Araçlar (AV) içinde kullanacağını duyurdu. Anlaşma ile BlackBerry; BlackBerry QNX teknolojisini, Güney Kore'nin en iyi otomotiv firması tarafından benimsenmesi beklenen AI tabanlı bir kamera algılama yazılım aracı olan şirketin SVNet'inde kullanılmak üzere QNX Yazılım Geliştirme Platformu (SDP) 7.0 da dahil olmak üzere önde gelen otomotiv orijinal ekipman üreticisi ve tedarikçisi StradVision'a lisanslayacak.

StradVision CEO'su Junhwan Kim:
"SVNet'in rekabet gücü, daha güvenli sürüşün geliştirilmesi için geniş donanım desteği ve derin öğrenme yazılımı ile esnekliğinde yatmaktadır. BlackBerry teknolojisinden yararlanmak, SVNet'i ADAS ve Otonom Araçlar için en güvenilir, güvenli ve sağlam kamera algılama çözümlerinden biri olarak güçlendirecek ve müşterilere daha fazla yenilik ve kolaylık getirmemizi sağlayacak." dedi.

BlackBerry Teknoloji Çözümleri Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Eş Başkanı John Wall:
"Otomotiv müşterilerimizin güvenilir ve güvenli QNX Neutrino Gerçek Zamanlı İşletim Sistemimizle rakiplerini aşmalarına yardımcı olmak için StradVision ile çalışmaktan heyecan duyuyoruz. Bu ilişki, Güney Kore otomotiv endüstrisinde bağlantılı ve otonom araçlara yönelik gelişen ihtiyaçları karşılamak için tasarlanmış güvenli işletim sistemleri ve temel yazılım çözümleri sağlayıcısı olarak liderliğimizi daha da güçlendiriyor." dedi.

StradVision'ın patentli ve son teknoloji "cutting-edge Deep Neural Network" ile güçlendirilen SVNet, güç tasarrufu sağlar ve hedef donanım sistemleriyle uyumludur, araçların nesneleri algılamasına izin verir. Yoldaki diğer arabalar, şeritler, yayalar, hayvanlar, işaretler ve trafik ışıkları dahil. SVNet, zorlu iklimlerde bile tam olarak çalışır durumda kalır ve toplanan verileri hızlı ve doğru bir şekilde analiz ederek araç güvenliğini geliştirmeye devam eder.

QNX Yazılım Geliştirme Platformu (SDP) en güvenli, en yüksek performanslı ve güvenilir işletim sistemi platformudur. Gömülü geliştiriciler için tam özellikli, gerçek zamanlı bir işletim sistemi ve geliştirme araçları sağlamak için QNX Neutrino RTOS, QNX Momentics Tool Suite ve QNX Software Center içerir.

BlackBerry Type 1 hypervisor, gerçek zamanlı işletim sistemi geliştirme araçları ve gömülü sistemler için ara yazılım dahil olmak üzere geniş bir gömülü yazılım portföyüne sahiptir. Otomotiv dışında, QNX OS tıbbi cihazlar, endüstriyel kontroller, demiryolu, robotik ve havacılık ve savunma için yaşam ve güvenlik açısından kritik sistemlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi