Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"STAGE360" Mobil Müzik Servisi BBM'de!
07.07.2017, 01:31 (Bu konu en son: 07.07.2017 Tarihinde, Saat: 10:41 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
"STAGE360" Mobil Müzik Servisi BBM'de!
[Resim: pW0OJJ.jpg]

Stream Dijital, BBM Messenger olarak faaliyet gösteren Creative Media Works ile ortak, mobil müzik ve içerik hizmeti olan STAGE360 Müzik ürününü duyurdu. Güney Afrika'daki türünün ilk örneği olan bu hizmet, özellikle genç, kentli nüfus içinde BBM'in aylık aktif kullanıcılarını büyütmeyi hedefliyor. Sanatçılar ve hayranların, BBM Discover menüsünden STAGE360'a erişmek için Android veya iOS cihazlarındaki uygulama mağazasından ücretsiz olarak sunulan BBM'i indirmeleri yeterlidir.

STAGE360 Kurucu Julian von Plato:
STAGE360'ın amacı, Güney Afrika'daki müzik gençliğini güçlendirmektir. Bu hedefe ulaşmak için mümkün olan en iyi ortaklıkları tespit ettik ve hayallerin gerçeğe dönüşmesini sağladık. BBM'in içeriği ve hizmetleri, sağlam teknoloji platformu ve sosyal topluluğu ile kentsel gençlik pazarını hedefleyerek, STAGE360 için mükemmel bir ev sahipliği yapıyor. BBM ve medya ortaklarımızın desteğiyle bu hizmet herkese, gençlerle birlikte çalışma fırsatı sunuyor." dedi.

Üç ayda bir, 20 sanatçı seçilecek ve ülke çapında Güney Afrika'nın en önemli etkinliklerinden altısı gerçekleşecek. Bir son sanatçı STAGE360 ortak ağı üzerinden dağıtılacak üretilen bir tekli ve müzikli video alacak. Ayrıca BBM'de kendi kanallarını alacaklar. Güney Afrika'nın en iyi yeteneğini bulma döngüsü her üç ayda bir tekrarlanacak. STAGE360 Müzik BBM'in İçerik ve Hizmet eko sisteminde bir simge olarak yer alır. Buna News, DiscoverTV (futbol, ​​çocuklar, yaşam, gezegen, hayvanlar, spor, yiyecek, araba), Football365 (Canlı Skorlar), Ödüller, Kanallar, Abonelikler, Çıkartmalar, Oyunlar ve daha pek çok kategori de eşlik ediyor. Müzik hayranları özel etkinliklere, sanatçı video yüklemelerine, mülakatlara, vurgulamalara, vlog'lara, sahne görüntülerinin arkasına ve daha fazlasına erişim de dahil olmak üzere STAGE360 Müzik'teki yüklenen tüm içeriğe hızlı ve kolay bir şekilde göz atabilir. Sanatçılar belirledikten sonra gelişme, canlı performanslar, rehberlik ve gelir fırsatlarına doğru yolculuklarına başlayacak ve hayallerini müzik endüstrisinde takip edebilecekler. Bu sanatçılar daha sonra MTN Play, Slikour onLife, TRACE TV dijital ve diğer sponsorlu platformlar da dahil olmak üzere; geniş bir kitleye ulaşım sağlamak için birden fazla dijital ve sosyal platformda güçlendirilecek.

BBM'i işleten Creative Media Works'in CEO'su Matthew Talbot;
"STAGE360'ın gençliğimizin özlemini ve güçlenmesini amaçladığını, sanatçılar ve keşifçiler havuzuyla geliştirmeye adanmış yeni bir hizmettir. Mesajlaşma platformlarının tüketici ve iş dünyasındaki rolü katlanarak büyümesi göz önüne alındığı için STAGE360 Müzik piyasaya sunulmuştur. STAGE360, mevcut diğer müzik servislerinin aksine, gelip geçici bir müzik yarışması değil, müzisyenlerin kariyerlerini hayranlarıyla bağlı bir ortamda sürdürmeleri için uzun vadeli bir çözüm getiriyor. BBM, yeni ve geliştirilmeye devam eden bir uygulama olarak, çekirdek sohbet deneyiminin üstünde ve üzerinde bir içerik eko sistemi sunacak. Discover menüsü ve Kanallardaki katılımı artıracak.
Ayrıca bu hizmet, sosyal medyanın gelişimini ve mesajlaşma uygulamalarının dijital ortamdaki yerini alması popülerliğini göz önünde bulunduruyor. STAGE360 Müzik, potansiyel sanatçılara bir profil oluşturmak, müziklerini paylaşmak ve taraftarları ile organik bir sosyal çevrede oynamak için araçlar, işlevler ve özellikler sunabilmemizin belirli bir örneğidir. STAGE360'daki Müzik bölümü, BBM'in başlatmayı planladığı kategorilerinin sadece ilkidir. Hedefimiz komedi, kısa film ve moda gibi STAGE360 hizmetinin altına düşecek başka kategoriler yaratmak. Ayrıca Sanatçılara bir profil oluşturmak, müziğini paylaşmak ve hayranlarıyla organik bir sosyal çevrede dolaşmak için araçlar, işlevler ve özellikler sunmaktayız" dedi.


BBM Discover, iş ortaklarına sosyal sohbet gücüne erişebilmelerini sağlarken yüksek etki ve ulaşma için tasarlanmış BBM'de, yüksek değer verilen bir alandır. STAGE360 Müzik, News, DiscoverTV (futbol, ​​çocuklar, hayat, gezegen, hayvanlar, spor, yemek, araba), Football365 (Canlı Skorlar), Kanallar gibi kategorilere eşlik eden BBM Discover'ın mevcut içerik ve hizmetler eko sistemi içinde bir simge olarak yer alır. Ödül kazanma şansı, Abonelikler, Çıkartmalar, Oyunlar ve çok daha fazlası. Hizmet, hem ilk kimlik doğrulama hem de kullanıcının kimliğine devam eden kimlik doğrulaması ile sorunsuz kullanıcı imzalamasını kullanarak BBM'e entegredir. Zenginleştirilmiş sosyal deneyimler daha sonra içeriğin kişiselleştirilmesi ve hizmet içindeki sosyal paylaşım yoluyla sağlanır. Mortimer Harvey (Pty) LTD'nin bir bölümü olan Stream Digital, mobil ve web'e canlı ve isteğe bağlı video içeriği sunumu yaparak; doğrudan pazarlama ile dijital video akışı platformu sağlar. Buna ek olarak servis, kullanıcıların programlı bir arayüz aracılığıyla kanal yayınlarını yönetebilecekleri ve oluşturabilecekleri Programlı Kanal Yayınlama işlevselliği sunmaktadır. STAGE360 ve BBM Discover'ın daha geniş hizmet yelpazesi; mesajlaşma platformlarının, içerik tüketmenin, paylaşmanın ve yaratmanın yeni yollarını geliştirmeye nasıl odaklananılacağını göstermektedir. Kullanıcılara, BBM Kanalı içinde tercih edilen içeriği kolayca bulmak ve gezinmek için yeni bir araç sunar.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi