Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Snap Geliştiricisi Uygulamadaki Sorunu Düzeltti!
20.07.2016, 20:30 (Bu konu en son: 21.07.2016 Tarihinde, Saat: 10:09 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
Snap Geliştiricisi Uygulamadaki Sorunu Düzeltti!
[Resim: X4zmnR.png]

BlackBerry 10 yerel kodları kullanılarak yazılan Snap uygulaması, BlackBerry 10 kullanıcıları için APK dosyalarının yüklemesini sağlıyordu. Fakat son birkaç ay içinde, kullanıcılar oturum açtığında sorun yaşamaya başlamıştı. Bu hata birçok kullanıcıyı başka yöntemler aramak zorunda bırakmıştı.
[Resim: 7vGzEW.png]

Geçtiğimiz günlerde uygulamanın geliştiricisi Jim Muir, bu sorunu gidermek için çalışmalara başladığını Twitter üzerinden duyurmuştu.İlgili habere ulaşmak için Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. tıklayın. Sonunda tüm BlackBerry kullanıcılarının beklediği haber geldi. Snap uygulamasının geliştiricisi Jim Muir, uygulamadaki sorunun düzelttildiğini Twitter üzerinden açıkladı. Ne yazık ki, Snap uygulamasının revize edilmiş versiyonu henüz mevcut değildir. Düzeltilmiş versiyonu mevcut olduğunda güncelleme için ayrıntılı bir rehber yayınlayacağız.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

E-Posta: erkan@bbturk.com
BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi