Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Snap: BlackBerry 10 için Yerel Google Play Store!
30.01.2014, 00:52 (Bu konu en son: 06.02.2014 Tarihinde, Saat: 23:08 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
Snap: BlackBerry 10 için Yerel Google Play Store!
[Resim: Snap-Logo.png]
Snap

28 Ocak itibariyle BlackBerry 10.2.1 güncellemesi Resmi olarak dağıtılmaya başladı.Henüz güncelleme almayan, Türkiye'den Vodafone'da dahil, 300'e yakın operatör var.En geç Şubat sonunda onlara da güncelleme geleceğini BlackBerry duyurdu.
Vodafone Türkiye kullanıcıları isterlerse Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. sürümünü yükleyebilirler.Gelen resmi güncelleme bu sürümdür.Başka bir deyişle; Leaked olan versiyon, resmileşmiştir.

10.2.1 ile gelen en önemli ve işimize yarayacak yenilik; Android uygulamalarını dönüştürmeye gerek kalmadan, direkt cihaz üzerinden kurabilmemiz.Bu işi daha kolay hale getirmek içinde geliştiriciler, Google Play Client'ları yazmaya başladı.
Daha önce Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.'dan bahsetmiştik.Malesef bu uygulama birkaç haftadır çalışmıyor.Onunla aynı dönem yazılan, Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.'in geliştirdiği Snap; güncellenerek ve Google Play onay sürecinden de geçerek kullanışlı bir Client haline geldi.

Snap, tamamen BlackBerry 10 Yerel kodları kullanılarak yazılmıştır.Uygulamayı ilk açtığınızda size; Google ID(Gmail, Google+, Google Talk/Hangouts, Google Play Hesabı) soracaktır.Tek seferlik Google kullanıcı adı ve şifrenizi girmeniz yeterlidir.İsterseniz alttaki ''Search'' butonuyla uygulama arayabilir, isterseniz ''Categories'' butonuyla kategorilere göre Google Play Store'daki içeriğe bakabilirsiniz.
Ekranı üstten alta kaydırdığınızda, indirdiklerinizi ve ayarları görürsünüz.Ayarlar bölümünde sadece Google Play hesabınızı görürsünüz.

[Resim: Snap-1.png] [Resim: Snap-2.png] [Resim: Snap-3.png]

My Apps bölümünde; cihazınızda harici(BlackBerry World dışında yüklenen) Android uygulamalarını, populer uygulamaları ve en güzeli yüklü olan uygulamaların güncellemelerini görebilirsiniz.
Snap; Güncelleme gelen uygulamayı silmenize gerek kalmadan, üzerine yeni versiyonu kuruyor.

[Resim: Snap-4.png] [Resim: Snap-5.png] [Resim: Snap-6.png]

Snap; yeni gelişen ve her adımında kusursuza yaklaşan BlackBerry 10 sisteminde, kesinlikle olması gereken bir uygulamadır.Uygulamanın kendisi de bu şekilde kalmayacak, güncellenerek bize kolaylıklar sunacaktır.

NOT:
*Snap v2.0 ile ücretli uygulamaları Kredi Kartıyla satın alabilir; indirip, yükleyebilirsiniz.
*Aşağıdaki linkten uygulamayı indirip, Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. yöntem ile cihaza kurabilirsiniz.
*Google Hesabınız yoksa; Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. yeni bir tane oluşturabilirsiniz.
*Uygulama güncellendikçe, Download linkide güncellenecektir.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF022A64
E-Posta: okan@bbturk.com

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi