Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rosny-Sous-Bois Belediye Meclisi BlackBerry AtHoc'u Seçti!
03.12.2016, 02:22 (Bu konu en son: 03.12.2016 Tarihinde, Saat: 20:08 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
Rosny-Sous-Bois Belediye Meclisi BlackBerry AtHoc'u Seçti!
[Resim: 9g54d8.jpg]

Rosny-Sous-Bois Belediye Meclisi, kamu güvenliği ve acil durum yanıtını iyileştirmek için BlackBerry AtHoc'u seçti.

Rosny-sous-Bois belediye başkanı Claude Capillon;
"Bu sistem bize bir kriz durumunda olabildiğince çabuk yanıt vermemize, doğru kişilere gerçek zamanlı olarak uyarı vermelerine ve doğru kararları vermelerine yardımcı olmamıza imkan tanıyan teknolojiyi bize sağlıyor" dedi. "AtHoc sayesinde ekibimizin her üyesi artık sadece polis değil, belediye kaynaklarımızın tümünde gözler ve kulaklar gibi hareket edebiliyor, şimdi neler olduğunu daha erken öğrenme ve halkımızı korumak için adımlar atma olanağına sahibiz. Bu teknolojiyi benimsemek acil durumlarda daha iyi iletişim kurmamızı sağlıyor ve yakında belediye polisi, yol ofisleri ve sosyal hizmetler gibi iç kriz yönetiminden sorumlu kişilerle veya nihayetinde dış kriz yönetiminden sorumlu kişilerle bağlantı kurmak istiyoruz. Ulusal polis veya koruma ekipleri ya da daha büyük Paris bölgesindeki şehirler gibi diğer Fransız şehirlerinin yakında yaklaşımımızı çoğaltacağını umuyoruz " dedi.

AtHoc Kıdemli Başkan Yardımcısı Ly Tran;
"Rosny-sous-Bois şehrini korumak için seçilmekten onur duyuyoruz" dedi. "Çok dilli, uluslararası bir çözüm sunuyoruz ve ağdaki kriz iletişim yeteneklerini Fransız şehirlerine, yanı sıra Avrupa'nın diğer bölgelerine ve dünyanın geri kalanına götürmek için sabırsızlanıyoruz" dedi.

Rosny-Sous-Bois Belediye Meclisi, BlackBerry Güvenliğini ve Acil Müdahaleyi Artırmak İçin AtHoc Yazılımını Seçti.
Fransa Paris’de kurumsalların güvenliğini sağlama, birleştirme ve harekete geçirme konularında küresel bir yazılım lideri olan BlackBerry Limited (NASDAQ: BBRY) (TSX: BB), AtHoc Software Division'un büyük ve yeni bir güvenlik sağladığını duyurdu. Fransa'daki müşteri, Seine-Saint-Denis bölümünde Paris'in 19 km. doğusunda bulunan ve 44156 kişilik nüfusa sahip olan Rosny-sous-Bois belediye meclisi (Mairie de Rosny-sous-Bois) Acil durum uyarısı ve kriz iletişim sistemlerini otomatikleştirmek ve geliştirmek için AtHoc Hizmetlerine dayalı üç yıllık bir hizmettir.

Avrupa'daki birçok şehir, çeşitli ülkelerdeki son terörist saldırılar ışığında acil durum hazırlıklılığını ve tepkisini arttırmak istiyor. 2014'ten itibaren, Mairie de Rosny-sous-Bois piyasadaki en iyi seçenekleri değerlendirmeye başladı ve nihayet Athoc'u belediye güvenlik planını geliştirmek için en iyi çözüm olarak seçti. Halen halihazırda bir video gözetim sistemi bulunan kasaba, belediye bölgesi için kriz durumunun yönetimini (yangınlar, taşkınlar, doğal ve teknolojik zararlar, potansiyel terör saldırıları, vb.) en uygun duruma getirmek için AtHoc Software'e güveniyor. AtHoc, özellikle seçilen yetkililerin ve belediye çalışanlarının etkin olaylar sırasında fotoğraf ve video göndermesine olanak tanıyarak ve acil müdahaleyi koordine etmek için otomatik gerçek zamanlı uyarılar almalarını sağlayarak, yeteneklerini genişletiyor.

Mairie de Rosny-sous-Bois için İletişim ve Dijital Kentten Sorumlu Menahd Ouchenir'e göre, satın alımın en önemli unsurları üstün yetenekler ve uygun fiyat idi. "Büyük kuruluşlar için çalışan AtHoc çözümünün belediye meclislerinin ihtiyaçlarını da karşılayabileceğini görebiliyordum, özellikle çok kanallı iletim kapasitesi ile ilgilendik ve bu nedenle ekibimize her zaman posta, SMS, Telefon uygulamaları veya bilgi paylaşmak, bir olayla ilgili uyarılar göndermek, acil durumları yönetmek ve olayları yakında yetkili makamlara tırmandırmak için mobil uygulamalar, telefon veya Açılır Pencere "olarak belirtti.

AtHoc'un oldukça güvenli platformu, acil durumlarda hükümet görevlilerine, özel işletmelere ve diğer yerel ve bölgesel kuruluşlara kritik bilgiler sağlar. Onun birlikte çalışabilir, ağa bağlı kriz iletişim teknolojisi, kazalara, şiddetli hava koşullarına, patlamalara, doğal afetlere, terörist saldırılara, acil olaylara ve diğer acil durumlara hızlı tepki vermeyi koordine eder.


BlackBerry Hakkında
BlackBerry şirketi kuruyor, bağlanıyor ve seferber ediyor. Günümüzün varlıkları için BlackBerry donanım, programlar ve mobil uygulamalar internet arasındaki güvenlik, mobilite ve iletişimi sağlayan ve yöneten aygıtlar ve bir yazılım platformu olarak sunuluyor. 1984 yılında kurulan ve Waterloo, Ontario'da bulunan BlackBerry, Kuzey Amerika, Avrupa, Orta Doğu ve Afrika, Asya Pasifik ve Latin Amerika'da faaliyet göstermektedir. Şirket, Toronto Menkul Kıymetler Borsası'nda "BB" ve "NASDAQ" da BBRY simgesi altında işlem görmektedir. Daha fazla bilgi için Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. adresini ziyaret edin.

AtHoc Hakkında
BlackBerry Limited'in bir bölümü olan AtHoc, dünya genelinde milyonlarca insanı ve binlerce kuruluşu koruyan ağa bağlı kriz iletişiminde öncü ve tanınmış bir liderdir. AtHoc; organizasyonlar, insanlar ve cihazlar arasında kesintisiz ve güvenilir bilgi değişimi sağlar. Dünyanın en zorlu müşterilerine güvenilen bir ortak olan AtHoc, ABD Savunma ve Vatan Güvenliği Departmanlarının önde gelen sağlayıcısıdır ve birçok diğer devlet kurumunu ve önde gelen ticari işletmeleri güvence altına almaktadır. Merkezi Silikon Vadisi'nde bulunan AtHoc, dünya genelinde faaliyet göstermektedir. AtHoc hakkında daha fazla bilgi için, lütfen Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. adresini ziyaret edin.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi