Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RH-01 SORUNU
21.06.2018, 17:17
Yorum: #1
RH-01 SORUNU
Arkadaşlar merhaba,play store da sürekli bu sorunla karşılasıyorum ve bir türlü aşamadım.Kullanamıyorum şimdi play store.Bu sorunla karsılasıp çözüm üretebilen var mı?
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
26.06.2018, 17:13
Yorum: #2
Cvp: RH-01 SORUNU
Play Store Rh-01 hatası çözümü için yapmanız gereken adımlar :
1- Cep telefonunuzdan Ayarlar > Uygulamalar kısmına gir , ekranın üstünde ki sekmeleri sağa kaydırarak Tümü kısmına ulaşınız.
Tüm uygulamaların yer aldığı kısımda Play Store‘u bul ve içine gir. Burada yapmanız gerekenler ” Verileri Temizle “ ve ” Önbelleği temizle “ işlemi yapmak. Bu işlemleri yaptıktan sonra Play Store hesabınızdan çıkış yapılacaktır. Kullanıcı adı ve şifrenizi tekrar Play Store’a girerek aktif edebilirsiniz.
2- Yapmana rağmen halen hata almaya devam ediyorsan play store sürümünü güncelle. Önce play store uygulamasını sil daha sonra eski sürüm apk bul yükle.
3- Bir diğer Play Store Rh-01 hatası çözüm yolu ise Google Play Store hesabını kaldırıp tekrar eklemek. Ayarlar > Hesaplar > Google kısmına gidiniz. Buradan Gmail hesabınıza girin ve 3 noktalı menüden Hesabı kaldır işlemi yapınız. Bu işlemden sonra Play Store hesabınız kaldırılacak ve tekrar Play Store’a girdiğinizde size hesap soracak. Aynı Gmail hesabınızı tekrar girebilirsiniz.
4- lay Store Rh-01 çözümü için yeni bir çözüm yolu ise ;yarlar > Uygulamalar > Tümü kısmına gidip Google Hizmetleri Çercevesi seçeneğini bulup içine giriniz. Ardından içine girdikten sonra Verileri Sil ve Önbelleği temizle işlemlerini yerine getirmek.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


'RH-01 SORUNU' Konusunu Paylaş

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi