Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PowWow Mobile, Blackberry Dynamics ile Entegrasyonu Açıkladı!
14.11.2017, 23:49 (Bu konu en son: 15.11.2017 Tarihinde, Saat: 14:43 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
PowWow Mobile, Blackberry Dynamics ile Entegrasyonu Açıkladı!
[Resim: GyW4Ly.png]

Kurumsal uygulamaların mobil ortamda basitleştirilmesi ve yaygınlaştırılmasına yönelik işletmelerin lider kuruluşu PowWow Mobile, Blackberry Güvenlik Zirvesi'nde Blackberry Dynamics Secure Mobility Platform ile entegrasyonunu açıkladı. Önde gelen hızlı mobil uygulama platformu SmartUX'u Blackberry Dynamics ile entegre etmek, müşterilerin güvenli, çok kanallı uygulamaların oluşturulmasını ve kurulumunu hızlandırmasına olanak tanır. Sorunsuz sürükle ve bırak entegrasyonu, kullanıcıların karmaşık kodlama veya uzmanlaşmış kaynaklara ihtiyaç duymadan basitleştirilmiş ve güvenli yerel kullanıcı deneyimini sunmak için birden fazla kurumsal veri kaynağına kolayca bağlanmalarını ve eşleştirmelerini sağlar.

PowWow Mobile Genel Müdürü Kia Behnia;
"Günümüzün dijital dünyasında rekabet edebilmek için organizasyonlar, iş gücünü kısa sürede, her zaman, her yerde ve herhangi bir cihazda güvenli bir şekilde çekme olanağı ile donatmalıdırlar. Blackberry Dynamics ile SmartUX'un entegrasyonu, müşterilerimize BT tarafından kurumsal düzeyde güvenlik ve uyum sağlamak için gereken komuta ve kontrolu sağlarken, çok kanallı uygulamaları hızla tasarlayıp sunmalarını sağlıyor"dedi.

PowWow Mobile, artan oranda mobil iş gücüne üretkenliği arttıran uygulamaları sunma ile sıkça ilişkili olan hızı, karmaşıklığı bozar. PowWow SmartUX Platform, iş uygulamalarını basitleştirir ve mobil uygulamaya geçirir ve dijital çevrede işin nasıl yapıldığını dönüştüren modern, omni kanallı deneyimler sunar. Kullanıcılar, SmartUX ile herhangi bir uygulamaya veya veri kaynağına kolayca bağlanabilir ve her yerde, herhangi bir cihazda (PC, dizüstü bilgisayar, tablet, telefon veya saat) çalışan kişiselleştirilmiş, akıllı ve güvenli uygulamaları hızlı bir şekilde tasarlayabilir ve dağıtabilir. OS (iOS, Android , Windows 10 veya HTML5)

Blackberry Dynamics ile entegrasyon, kurumsal mobil uygulamaların sunulması için eşi benzeri görülmemiş hız ve kontrol sağlayan uygulama güvenliği ve analitik için aerodinamik destek sağlar.

Ek Avantajlar Şunları da Kapsar:
Başlangıçtaki Güvenli Uygulamalar: Kurumsal uygulama dağıtım girişimleri hızla ve basit şekilde ölçeklendirilmek ve uygulamaların baştan itibaren güvence altına alınmasını sağlamak için BT ve iş alanlarını etkinleştirin. Tasarım zamanında uygulamanın kaynak koduna dokunmaksızın güvenlik ve kurumsal politika parametreleri uygulayarak karmaşık kodlama ve zaman alan uygulama entegrasyonu ihtiyacını ortadan kaldırın ve böylece değer kazanma süresini hızlandırabilirsiniz.

Özel Güvenlik Politikaları ve Yapılandırmalarını Uygulama: Bir uygulama portföyünde hızlı bir şekilde yeniden kullanmak üzere uygulamalar tasarlarken, kolayca özel uygulama politikaları oluşturun, yapılandırın ve uygulayın. SmartUX, ekranın alan seviyesine kadar veri içeriğinin korunmasını sağlayan ve belirli politik kriterlere dayalı olarak uygulamanın bölümlerine erişim kısıtlamaları getiren kesintisiz sürükle ve bırak güvenlik bileşenleri sağlar.

Blackberry Analytics ile Veri Yönelimli İncelemeleri Sağlayın: Bilgilendirilmiş kararlar verin, sorunları daha çabuk tespit edin ve kapsamlı uygulama analizi ile çevikliği artırın. Blackberry Dynamics'in bir parçası olan Blackberry Analytics ile SmartUX entegrasyonu, SmartUX içinde yaratılan uygulamaların analitik ve mobil uygulama performans yeteneklerini kaldırabilir. Bu entegrasyon, PowWow'un analitik paketini, SmartUX Analytics'i, operasyonel verimliliği artırmak için gereken stratejik bilgilerle tamamlar.

Tek Tıklamayla 'Basit SDK Yüklemesi: Blackberry Dynamics SDK'sini mobil uygulama projelerinize kolayca tıklayın ve ekleyin. Blackberry Dynamics EMM entegrasyonu için SmartUX, geliştiricilere ve geliştiricilere Blackberry Dynamics SDK'sını 'tek tıklamayla' entegre etmelerine izin veriyor.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
]Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi