Yeni BlackBerry KEYtwo GeekBench'de Göründü!
Gönderen: Erkan KARACAOĞLU - Dün 11:57 PM
96 Görüntüleme - Cevap Yok

[Resim: mJabZ0.png]

Bir sonraki BlackBerry cihazının söylentilerini fiziksel bir klavyeyle duymaya başladık. Çoğumuz bu yeni söylenti telefonu KEYtwo olarak adlandırıyor ve bir kıyaslama testinde ortaya çıkmış olabilir. GeekBench, "QUALCOMM BBF100-1" adlı numarasıyla veritabanında ortaya çıktı. Bu BlackBerry KEYone (BBB-100) ve BlackBerry Motion (BBD-100) ile aynı doğrultuda düşecektir. Cihaz, tek çekirdekli puanda 1532 ve çok çekirdekli puanda 4185 puanı toplayarak, 6GB RAM ile Snapdragon 660 işlemci kullanıyor. BlackBerry KEYone kalplerimizi yakalamaya devam ediyor ve BlackBerry Motion piyasalar arasında hâlâ yayılıyor ve bir sonraki cihazın kanıtını zaten görüyoruz. Sanırım BlackBerry akıllı telefon kullanıcıları için yeni bir altın çağına giriyoruz. BlackBerry KEYTwo, 6GB Ram'e sahip ilk BlackBerry modeli olacak.

BlackBerry KEYTwo
1080x1620 Ekr...
[ Devamı ]

Yazdır Bu öğeyi arkadaşına gönder

  BBM Kanada Medya Markası Portallarından, Kanada'daki Kullanıcılara İçerik Sağlıyor!
Gönderen: Erkan KARACAOĞLU - Dün 11:21 PM
62 Görüntüleme - Cevap Yok

[Resim: 4G3n50.jpg]

BBM olarak faaliyet gösteren Creative Media Works, Kanada'daki kullanıcılar için BBM Messenger'ın Keşfet menüsüne birçok üst düzey Kanada medya markası portalını getirmek için Rogers Media ile uyumlu hale geldi. Bu medya portalları, BBM'nin içinde ilgi çekici bir keşif noktası yaratarak tüketicilere, sevdikleri markalar ve içeriklerle doğrudan bağlantı kurma ve paylaşma için ek fırsatlar sunmak üzere tasarlanmıştır. Kanada'nın 1 numaralı spor medyası markası olan, "Sportsnet" BBM Messenger'da artık mevcut. Önümüzdeki haftalarda piyasaya çıkacak olan "Maclean's" Kanada'nın önde gelen ulusal güncel olayları ve haber markası ve Kanada'nın uzun süredir faaliyet gösteren moda dergisi FLARE'dir.

Creative Media Works'in CEO'su Matthew Talbot;
"İnsanlar cep telefonlarına, özellikle mesajlaşma uygulamalar...
[ Devamı ]

Yazdır Bu öğeyi arkadaşına gönder

  BlackBerry, Japonya'da Gömülü Yazılım Tasarımı ve Sunumunu Genişletiyor!
Gönderen: Erkan KARACAOĞLU - Dün 10:57 PM
64 Görüntüleme - Cevap Yok

[Resim: POAVr9.jpg]

Fujisoft ve Hitachi Industry & Control, Japon endüstrisi için güvenlik açısından kritik ve güvenli yazılım çözümleri sunmak için BlackBerry Partner Programına katılıyor. Kanadalı firma yeni ortaklarla Japonya'da Gömülü Yazılım Tasarımı ve Sunumunu genişletecek. Japonya'da iki yeni ortakla birlikte yerleşik teknoloji uzmanlarının bulunduğu ağını genişlettiğini açıkladı: Fujisoft Incorporated ve Hitachi Industry & Control Solutions, Ltd. Şirketler, Mart 2017'de BlackBerry tarafından duyurulan ve BlackBerry QNX ve Certicom teknolojileri üzerine eğitim alan uzmanlardan oluşan dünya çapında bir ağ kurmayı hedefleyen yeni, özelleştirilmiş Katma Değerli Bütünleştirici (VAI) programına katıldı. VAI programı, ortaklara entegrasyon hizmetleri sunma ve BlackBerry'nin gömülü teknolojileri üzerine inşa ederek güvenli, kritik öneme sahip çözümler tasarlama ve geliştirme olanağı sağlıyor ve bu da sonuç olarak ürünün piyasaya sürülmesini hızlandı...
[ Devamı ]

Yazdır Bu öğeyi arkadaşına gönder

  Android WhatsApp’da Medya Paylaşım Sorununu Çözen Uygulama!
Gönderen: Erkan KARACAOĞLU - 21-11-2017 12:07 AM
173 Görüntüleme - Cevap Yok

[Resim: d7Ea5n.jpg]

Bildiğimiz üzere BlackBerry 10 kullanıcıları Whatsapp’ın Android sürümünü kurduklarında, medya dosyalarını göndermede sorun yaşıyorlardı ve sorunu çözmek için BlackBerry 10 uygulama geliştiricisi CellNinja, “WAA Fixer” uygulamasını yayınlamıştı. Yayınlanan bu uygulama tam stabil çalışmadığı için BackBerry 10 kullanıcıları çözüm arayışına girdi ve sorunun çözümü yayınlandı.

Çözümüne ulaşmak içinLinkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. bakabilirsiniz. Bu çözüm hala çalışmaktadır. Ancak bu yol size uzun ve zahmetli geliyorsa, komutlarla çalışmayan çok daha kolay bir yol var.

Cellninja, Android WhatsApp sürümünde medya sorununu ücretsiz ve mükemmel bir şekilde çözen “WhatsFixer” adlı uygulamayı yayınladı. Uygulamayı [ Devamı ]

Yazdır Bu öğeyi arkadaşına gönder

  BlackBerry COO “Marty Beard” İstifa Ediyor!
Gönderen: Erkan KARACAOĞLU - 20-11-2017 01:50 AM
147 Görüntüleme - Cevap Yok

[Resim: NOJkgP.jpg]

Marty Beard; BlackBerry'deki COO (Chief Operating Officer )'dır. Pazarlama, Stratejik ve Uygulama Ortaklığı, Fiyatlandırma, Kurumsal Destek ve Kalite, e-Ticaret Satışları ve Güvenlik Evanjelizi gibi önde gelen çapraz işlevsel operasyonlardan sorumludur. Marty daha önce, müşteri hizmetleri için bulut uygulamalarının bir yazılım ve servis sağlayıcısı olan LiveOps Inc.'in Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO görevini üstlendi. Sybase Inc.'in mobil mesajlaşma ve mobil ticaret birimi olan Sybase 365'in Başkanı ve Oracle Corp'daki e-Ticaretten Sorumlu Başkan Yardımcılığı yapmıs, B.A. UC Berkeley'den ve Georgetown Üniversitesi'nden MBA derecesi almıştır.

2014 Temmuz ayında Marty Beard BlackBerry'ye COO olarak katıldı. Marty, BlackBerry'nin ihtiyaç duyduğu bir şeyleri getirdi. Onun sözleriyle, şirket "zeki" hale geldi ve BlackBerry hayranları onu sevdi. Marty, BlackBerry'nin John Chen yönetimindeki yeni yönetim ekibinden birkaçı gibi, kamuya açık bir yönetici ola...
[ Devamı ]

Yazdır Bu öğeyi arkadaşına gönder

[-]
BBTurk Mobil Uygulamaları

[-]
BBTurk BBM Channel
[-]
BBTurk Market
BlackBerry KEYone
BlackBerry DTEK60
BlackBerry DTEK50
BlackBerry Priv
BlackBerry Passport SE
BlackBerry Classic
[-]
Bülten Aboneliği
BBTurk.com Haberler

[-]
BBTurk Facebook
[-]
BBTurk Twitter
[-]
BBTurk Instagram
[-]
BBTurk Youtube
[-]
Bizi Takip Edin

       

     
[-]
Yeni Mesajlar
Cvp: Yeni BlackBerry...
Gönderen: Erkan KARACAOĞLU
Bugün 09:08 AM
BlackBerry Priv e im...
Gönderen: RioDeJaneiro
Bugün 02:18 AM
Yeni BlackBerry KEYt...
Gönderen: Cemal YILDIZ
Bugün 12:17 AM
Cvp: Yeni BlackBerry...
Gönderen: Mehmet Ç
Bugün 12:05 AM
Yeni BlackBerry KEYt...
Gönderen: Erkan KARACAOĞLU
Dün 11:57 PM
[-]
İstatistikler
» Üyeler: 61,576
» Son Üye: Sciessytet
» Forum Konular: 32,150
» Forum Cevaplar: 208,550

Tam İstatistik