Evernote, BlackBerry 10 için Desteğe Son Veriyor!
Gönderen: Erkan KARACAOĞLU - Dün 12:37 PM
102 Görüntüleme - Cevap Yok

[Resim: 6XPGYE.png]

Notlarınızı bir arada tutmanızı sağlayan, o notları tablet, PC ve mobil cihazlar ile senkronize eden uygulama Evernote; BlackBerry 10 için 29 Haziran'dan itibaren desteğini durduracak.

Notlarının kaybolması hakkında endişe duyan kullanıcıların, endişelenmelerine gerek yok. Evernote'un belirttiği gibi; 'Evernote'a kaydettiğiniz ve senkronize ettiğiniz tüm notlara, her zaman Evernote'u yüklediğiniz herhangi bir web tarayıcısı ve diğer cihazlardan ulaşabileceksiniz. Elbette Priv, DTEK50, DTEK60 ve KEYone gibi Android tabanlı BlackBerry cihazlarına geçmiş olanları bundan etkilenmeyecek. Evernote, Android sürümünü desteklenmeye devam ediyor'.


EVERNOTE
29 Haziran 2017'de Evernote, BlackBerry ve Windows Phone için Evernote için destekten vazgeçecek. Bu uygulamalar artık indirilebilir durumda değil ve başka güncelleme yapmayacağız. Şu anda uygulamayı kullanan müşteriler bunu yapmaya devam edebilir.

Sık sorulan Sorular
29 Haziran'da ne olacak?
[ Devamı ]

Yazdır Bu öğeyi arkadaşına gönder

  BlackBerry'nin Yeni Modeli "KRYPTON"
Gönderen: Erkan KARACAOĞLU - 24-06-2017 02:37 PM
207 Görüntüleme - Cevap Yok

[Resim: y3LDWM.png]

BlackBerry MWC 2017'de tanıttığı KEYone ile büyük bir satış başarısı yakalamıştı. Bu başarının hemen ardından, TCL’in web sitelerinde yeni bir akıllı telefon hazırladığı iddiaları ortalıkta dolaşmaya başladı.

İdaalara göre BlackBerry'nin yeni telefon modeli KRYPTON kod adı ile çıkacak. BBD100 model numaralı telefonda, BlackBerry KEYone modelinde olduğu gibi Snapdragon 625 ya da Snapdragon 626 işlemci kullanılacak. 1920 x1080 çözünürlüğünde 16:9 oranında bir ekrana sahip olacağı iddaa edilen cihaz, tamamen dokunmatik ekranlı olacak. Ayrıca 4000mAh pil, 4GB RAM, Parmak izi okuyucu gibi özelliklere sahip BlackBerry KRYPTON yaklaşık 599 dolarlık şaşırtıcı olmayan bir fiyat ile piyasaya sunulacağı yine söylentiler arasında.


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
...
[ Devamı ]

Yazdır Bu öğeyi arkadaşına gönder

  BlackBerry, Q1 Mali Çeyrek Sonuçlarını Açıkladı!
Gönderen: Erkan KARACAOĞLU - 23-06-2017 09:17 PM
200 Görüntüleme - Cevap Yok

[Resim: ZE7ONG.jpg]

Kanadalı firma, 2018 Q1 Mali sonuçlarını açıkladı. 2018 mali yılının ilk çeyreğinde karlılık rapor etti. GAAP geliri 235 milyon dolar, 2018 yılının ilk çeyreğine ilişkin GAAP dışı gelirde 244 milyon dolar olarak açıklandı. İlk çeyrek yazılım ve hizmet gelirinin yaklaşık %79'u (IP lisanslama ve profesyonel hizmetler hariç) tekrarlanmıştır. BlackBerry, çeyrekte 3.000'i aşkın kurumsal müşteri siparişine sahipti.

BlackBerry Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO'su John Chen;
"1. Çeyrekte, başta Cybersecurity ve Enterprise of Things olmak üzere gelişen büyüme pazarlarında stratejik konumumuzu güçlendirmek için büyük ilerleme kaydettik. Gelişmiş sürücü asistanı, dijital gösterge paneli ve hipervizör çözümü gibi yüksek büyüme segmentlerinde anahtar tasarım kazandık. Qualcomm ve NVIDIA'nın otomotiv platformları için BlackBerry teknolojisini benimsemesı ekosistemi büyüyor. Ayrıca yine BlackBerry Secure platformunu, Gartner Magic Quadrant lideri olarak kabul edilmiştir. Finansal temelimiz sağlam. Üçüncü çeyrekte GAAP dışı karlılık rapor ettik ve bilanço güçlenmeye de...
[ Devamı ]

Yazdır Bu öğeyi arkadaşına gönder

  Billaway ve BBM, Kanada'da BBM Ödülleri'ni Başlattı!
Gönderen: Erkan KARACAOĞLU - 20-06-2017 02:27 AM
213 Görüntüleme - Cevap Yok

[Resim: G05JR2.png]

Mevcut ilişkilerini genişleten Billaway ve BBM, şimdi bir kez daha ekip oluşturduklarını açıkladı. Cep telefonunda tüketicilere ödül kazanma imkanı veren ABD merkezli pazarlama teknolojisi şirketi Billaway, Android ve iOS genelindeki tüketiciler için BBM olarak faaliyet gösteren Creative Media Works'le BBM Ödülleri'ni başlattı. Bu sefer, Kanada'daki Android ve iOS platformlarında tüketicilere yönelik BBM Ödülleri başlatıldı.

BBM kullanıcıları, Billaway'in bulut tabanlı pazarlama platformunu kullanarak anket ve diğer etkinliklerde bulundukları andan itibaren BBM Rewards aracılığıyla hediye kartları kazanabilir ve büyük Kanada perakendecilerinden yararlanabilirler. Kullanıcılar, BBM'deki Discover menüsünden Ödüller'i tıklayarak çeşitli mağazalar, spor mağazaları, eczaneler, süpermarketler, benzin istasyonları gibi birçok farklı hediye kartına erişebilirler. Bu hizmet için kullanılan teknoloji, Billaway'in herhangi bir mobil uygulamaya sorunsuz şekilde entegre edilebilecek pazarlama platformuna dayanır. BBM Rewards iki ay önce Güney Afrika'da faaliyete girdikten sonra katılımcılara binlerce dolar kredi sağladı.


Billaway CEO'su Paul Harkins:[ Devamı ]

Yazdır Bu öğeyi arkadaşına gönder

  BBM, Asya'daki Google Cloud Platform'a Taşınıyor!
Gönderen: Erkan KARACAOĞLU - 19-06-2017 07:09 PM
145 Görüntüleme - Cevap Yok

[Resim: 295JLO.png]

Android, iOS ve Windows için son kullanıcı BBM; Kanada'daki veri merkezlerinden, Asya'daki Google Cloud Platform'a taşınıyor. 2016 yılının sonunda BlackBerry'nin BBM sunucularını Endonezya'ya taşımayı planladığına dair birkaç rapor vardı. O sırada söylentiler BlackBerry COO Marty Beard tarafından yalanlanmış ancak şuanda BBM için çalışan Creative Media Works'ün Android ve iOS'da Pythian'ı seçtiğini duyurduğu için söylentilerin biraz gerçek olduğu söz konusu oldu.

BlackBerry'nin popüler mesajlaşma servisi olan BBM; Kanada'da bulunan mevcut kurum içi veri merkezlerinden, Asya'daki bir bulut platformuna taşınacak. Eski cep telefonu devi; Asya'daki üçüncü parti üreticileri kullanarak donanım markasını canlı tutmak için lisans anlaşmaları imzaladığından, şirket BBM yazılımı ile benzer hareketler yapıyor. Geçen Haziran ayında BlackBerry, sessizce Endonezya'nın en büyük medya gruplarından Emtek'in yan kuruluşu PT Elang Mahkota Teknologi Tbk ile stratejik bir ittifak yaptığını açıklamıştı. Bu hareket, BlackBerry'nin API'lerini "o zamanlar açıklanan hükme göre, yeni ve heyecan verici özelliklerini, hizmetlerini ve içeriğini global tüketici pazarında sunan son kullanıcı BBM'inin araştırma ve geliştirmesini hızlandır...
[ Devamı ]

Yazdır Bu öğeyi arkadaşına gönder

[-]
BBTurk Mobil Uygulamaları

[-]
BBTurk BBM Channel
[-]
BBTurk Market
BlackBerry DTEK60
BlackBerry DTEK50
BlackBerry Priv
BlackBerry Passport SE
BlackBerry Passport
BlackBerry Classic
[-]
Bülten Aboneliği
BBTurk.com Haberler

[-]
BBTurk Facebook
[-]
BBTurk Twitter
[-]
BBTurk Instagram
[-]
BBTurk Youtube
[-]
Bizi Takip Edin

       

     
[-]
Yeni Mesajlar
Cvp: BlackBerry 10 i...
Gönderen: F.Okan OKYAY
Bugün 10:21 AM
Cvp: BlackBerry 10 i...
Gönderen: hsnsylk
Bugün 10:08 AM
Cvp: BlackBerry KEYo...
Gönderen: Passport
Bugün 04:41 AM
RE: Priv aranıyor
Gönderen: BlackberryBB
Bugün 12:08 AM
Cvp: BlackBerry 10 i...
Gönderen: Kurthan YEŞİLTAŞ
Dün 11:17 PM
[-]
İstatistikler
» Üyeler: 60,078
» Son Üye: mutt45
» Forum Konular: 11,755
» Forum Cevaplar: 105,454

Tam İstatistik