Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Paris Hilton, BlackBerry Kullanmaya Devam Ediyor!
18.10.2017, 22:50 (Bu konu en son: 16.11.2017 Tarihinde, Saat: 22:08 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Erkan KARACAOĞLU.)
Yorum: #1
Paris Hilton, BlackBerry Kullanmaya Devam Ediyor!
[Resim: MaoRn2.jpg]

Amerikalı sosyoelit, şarkıcı, aktris, model, moda tasarımcısı ve Hilton Otellerinin varisi Paris Hilton'un; yıllar boyunca BlackBerry marka cep telefonu kullandığı biliniyordu. Paris Hilton'un Twitter'da paylaştığı resimlere bakılırsa hala BlackBerry kullanmaya devam etttiği ve vazgeçemediği görülüyor. Paylaştığı resimlerde Paris Hilton'un aynı zamanda beş cep telefonu kullandığı, bunlardan dördü iPhone ve bir tanesinin BlackBerry marka olduğu anlaşılıyor.

[Resim: 6yrMA3.jpg]

Paris Hilton beş cep telefonunu aynı anda kullandığı kendi bireysel Twitter hesabındaki resimde görülmekte. Peki resimde BlackBerry'nin hangi modelini kullanıyor dersiniz? Ünlü sosyoelit Paris Hilton, "BlackBerry Bold 9900" modelini kullanıyor. Geçmişte Amerikalı ünlülerin birçoğunun cep telefonu markası BlackBerry olmuştu. Ancak son yıllarda BlackBerry'nin gerilemesi nedeniyle, Avrupa ve Amerikalı ünlülerin çoğunluğu cep telefonlarını diğer markalardan yana tercih etmeye başladı. Fakat Paris Hilton yıllarca bir BlackBerry kullanıcısı oldu ve hala kullanmaya devam ediyor.

[Resim: Qpvy6r.jpg]

Paris Hilton, BlackBerry'nin birçok modelini kullandı. Bu modeller; Blackberry 8700C, 8800, Pearl 8100, Curve 8300, Bold 9000, Torch 9800/9860, Bold 9900 Ayrıca Paris Hilton Amerika Birleşik Devletleri'nde birkaç kez BlackBerry cep telefonu yayıncılığı ve tanıtım etkinliklerine katılmaya davet edildi.

[Resim: 8NPXGr.jpg]

Kim Kardashian, Britney Spears ve Lady Gaga da hala BlackBerry kullanmaya devam eden ve vazgeçemeyen ünlüler arasında.


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi