Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Onerme
04.10.2013, 19:36
Yorum: #1
Onerme
Sizin 9900 icin onerebileceginiz uygulamalr var mi her sey olabilir
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
04.10.2013, 19:41
Yorum: #2
Cvp: Onerme
Merhaba ali unal;

Bataryanı kontrol etmek istersen Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. uygulamasını öneririm.PIN numaranı konuya yazarsan gönderim kısa süre içinde yapılıcaktır.

Telefonun yavaşladığında ram'ini temizlemek istersen Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. uygulamasını öneririm.PIN numaranı konuya yazarsan gönderim kısa süre içinde yapılıcaktır.

Led uygulaması istersen Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. uygulamasını öneririm.PIN numaranı konuya yazarsan gönderim kısa süre içinde yapılıcaktır.

Eğer kameranda fotoğraf çekerken deklanşör sesini duymak istemezsen Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. uygulamasını öneririm.PIN numaranı konuya yazarsan gönderim kısa süre içinde yapılıcaktır.

Benim önerebilceğim uygulamalar bunlar eğer daha fazla uygulamalara bakmak istersen Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. bölümünden bakabilirsin.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

PIN:D89481CD
E-Mail
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


'Onerme' Konusunu Paylaş

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi