Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
NIAP-Sertifikalı SecuSITE, Hükümetleri Nasıl Daha Güvenli Kılabilir?
21.07.2017, 22:47 (Bu konu en son: 23.07.2017 Tarihinde, Saat: 15:21 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
NIAP-Sertifikalı SecuSITE, Hükümetleri Nasıl Daha Güvenli Kılabilir?
[Resim: 9dbgd9.jpg]

NIAP-Sertifikalı SecuSITE, Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri Hükümetlerini nasıl daha güvenli kılacak? SS7'nin güvenlik açıkları ile birlikte yeni bir kat boya almış olabilir. Ancak telekulasyon, telefonun etrafında olduğu sürece var olmuştur. Devlet kurumları uzun süredir gözetim ile uğraşmak zorunda kalmışlardır. Oldukça duyarlı çağrıları dinlemek için bu girişimleri reddetmek için sesli şifrelemeyi uygulamalısınız. Bunu çalışanları engellemeden nasıl başarıyorsunuz? Aramaları ve metin mesajlarını iş ortakları, satıcıları ve yüklenicileri ile nasıl korursunuz? BlackBerry, yüksek güvenlikli kuruluşlarla çalışan uzun geçmişi ile bu zorlukları anlıyor ve üstesinden nasıl geleceğini biliyor. Güncellenmiş yazılım portföyünün bir parçası olarak geçen ay ayrıntılı olarak anlatılan SecuSUITE for Government, sesli aramalar ve kısa mesajların uçtan uca şifrelenmesi için çoklu platform çözümüdür. En sıkı düzenleyici standartları karşılamak üzere tasarlanan ve dünyanın dört bir yanındaki 20'den fazla hükümet tarafından güvenilir. SecuSUITE for Government ayrıca Ulusal Bilgi Güvencesi Ortaklığı (NIAP) programı kapsamında Ortak Ölçütler sertifikası aldı. Bu, onu iOS, Android ve BlackBerry 10 cihazlarını destekleyen tek NIAP sertifikalı sesli çözüm haline getirdi. Hem ilk NIAP Ürün Uyumlu Listesinde (PCL) hem de Sınıflandırılmış Ticari Çözümler (CSfC) Bileşenleri Listesinde, listelenen ilk güvenli mobil ses ürünüdür. SecuSUITE for Government, BT departmanının kurulumunu ve yönetimini kolaylaştıran yazılım tabanlı bir sistemdir. Kurum içi olarak barındırıldığından, ajanslar çözüm üzerinde tam denetime sahiptir. Taşıyıcıdan bağımsız olduğu ve tüm şebekeler arasında kesintisiz olarak çalıştığı için şebeke taşıyıcıları üzerinden kablosuz olanlar ile aynı performansa sahip ve güvenli çağrılara izin verdiği için son derece güvenilirdir.

Çalışanlara gelince, güvenli arama yapabilir ve güvenli metin mesajlarını tam olarak normal şekilde gönderirler. Çağrı kalitesini, performansını veya güvenlik için kullanılabilirliği feda etmeye gerek yoktur. Ayrıca, cihaz değiştirme veya ek bir telefon taşımaya da gerek yoktur. BT yöneticileri tarafından etkinleştirildikten sonra çalışanlar SecuSUITE uygulamasını tercih edilen mobil cihazlarına indirip hizmeti kullanmaya başlayabilir. Tek gereken bu. Arama, sesli arama, devlet güvenliği için uzun süredir var olan bir tehdittir. Bunu önlemek için sesli çağrılarınızı şifrelemeniz gerekir. Ne yazık ki bugünün dünyasında, ajans çalışanlarını yalnızca masa telefonundan bilgi alışverişinde bulunmakla sınırlamak artık geçerli bir seçenek değil. Hükümetlerin cep telefonu olması gerekir. Hangi cihazda olursa olsun konuşmaları güvende tutmanız gerekir. Yeni NIAP sertifikalı Government for SecuSUITE ile, bunu yapabilirsiniz. Mükemmel kullanışlılığı, güçlü şifreleme ve kolay kurulum ve yönetim sayesinde SecuSUITE for Government; nerede ve ne şekilde olursa olsun hassas sesli görüşmelerinizi BlackBerry Secure'da tutmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar.


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi