Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
New York Times, BB10 Uygulamasına Desteği Sonlandırıyor!
02.01.2018, 11:56 (Bu konu en son: 02.01.2018 Tarihinde, Saat: 12:28 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
New York Times, BB10 Uygulamasına Desteği Sonlandırıyor!
[Resim: ZOr9N3.png]

New York Times Ocak ayında BlackBerry 10 uygulamasına son veriyor. The New York Times'ı BlackBerry 10 uygulamasını kullanarak okumayı seviyorsanız, Ocak ayından başlayarak mobil sitelerine geçmeye hazırlanmanız gerekli. Uygulamada ve kendi sitesinde duyurulduğu gibi The New York Times, artık BlackBerry 10 için “NYTimes” uygulamasını desteklemeyeceğine karar verdi.

Sevgili okuyucular:
Ocak ayından itibaren The New York Times artık BlackBerry için “NYTimes” uygulamasını desteklemeyecektir. Mobil sitemizi (mobile.nytimes.com) kullanarak telefonunuzun tarayıcısından daha eksiksiz bir New York Times deneyimine erişebilirsiniz.
Mobil web sitesi, BB10 App ile aynı içeriği ve bölümleri içerir; ayrıca, diğer dijital deneyimlerimize benzer daha interaktif ve modern bir ana sayfaya sahiptir. Tüm New York Times dijital aboneler hem mobil hem de masaüstü sitelerimize sınırsız erişime sahiptir. Abone olmayanlar ayda bir dizi ücretsiz yazı almaya devam edecektir.
The New York Times'ı tüm formlarıyla okuduğunuz için teşekkür ederiz.


“NYTimes” uygulamasının, BlackBerry 10'da gerçekten iyi çalışan pek çok uygulamanın arasında olduğu bir gerçekti. Ne yazık ki, artık Facebook, WhatsApp, Evernote, Dropbox, vb. gibi BlackBerry World’den kaldırılan uygulamalar listesine giriyor. Bildiğimiz gibi BlackBerry, 2019 yılında BlackBerry Travel ve BlackBerry World gibi yardımcı hizmetlerini de kapatacak.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi