Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nereye WhatsApp Nereye .??
13.01.2021, 21:56
Yorum: #1
Nereye WhatsApp Nereye .??
İçinde bulunduğumuz platform gereği whatsapın uyguladığı ve de ülkemiz dahil çok tepki çeken emr-i vakii sözleşmenin kabulünüde isteyen son güncelleşmesi sonrası sular hayli ısınmaya başladı ve sanırız ki 9 Şubata kadar çok haber ve yorumlarada da gebeyiz.iş bu nedenle bu konudaki düşünce ve yorumlarımızı forumumuz blackberry alt başlıklarında karmaşık yazmak yerine forum ilkelerimiz gereği tek başlık altında toplamak zorunlu oldu...Ve soruyoruz;paylaşıyoruz Nereye Whatsapp nereye .??
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
13.01.2021, 22:18 (Bu konu en son: 13.01.2021 Tarihinde, Saat: 23:27 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #2
Cvp: Nereye WhatsApp Nereye .??
Neydi peki bu gizlilik?
8 Şubat 2021 Tarihinde yürürlüğe girmesi beklenen

WHATSAPP SÖZLEŞMESİ NEDİR?
Altyapının ve dağıtım sistemlerinin iyileştirilmesine yardımcı olmak,
Hizmetlerimizin veya onların hizmetlerinin nasıl kullanıldığını anlamak,
Facebook Şirketi Ürünleri genelinde emniyeti, güvenliği ve bütünlüğü artırmak; örneğin sistemleri güvence altına almak ve spam, tehditler, kötüye kullanım veya ihlal faaliyetleriyle mücadele etmek,
Onların hizmetlerini ve sizin bunları kullanma deneyiminizi iyileştirmek, örneğin sizin için önerilerde bulunmak (ör. arkadaşlar, grup bağlantıları veya ilginç içeriklerle ilgili öneriler),özellikleri ve içeriği kişiselleştirmek, satın alımları ve işlemleri tamamlamanıza yardımcı olmak ve Facebook Şirketi Ürünleri genelinde ilgili teklifler ve reklamlar göstermek,
WhatsApp deneyimlerinizi diğer Facebook Şirketi Ürünleri ile birleştirmenizi sağlayan entegrasyonlar sağlamak. Örneğin, WhatsApp'ta satın aldıklarınız için ödeme yapmak üzere Facebook Pay hesabınızı bağlamanıza imkan vermek veya WhatsApp hesabınızı bağlayarak arkadaşlarınızla Portal gibi diğer Facebook Şirketi Ürünleri üzerinden sohbet etmenize olanak sağlamak.

Facebook'un azalan kullanım oranı ve popüleritesini, WhatsApp başta olmak üzere diğer grup şirketlerin kullanıcılarından sağladığı verileri pazarlayarak aşmaya çalışan sosyal medya devi, bu durumu şu şekilde açıkladı:
"Hizmetlerimizi kullandıkça ve Hizmetlerimiz üzerinden iletişim kurdukça bilgilerinizi paylaşırsınız. Biz de Hizmetlerimizi yürütmek, sunmak, iyileştirmek, anlamak, özelleştirmek, desteklemek ve pazarlamak amacıyla bilgilerinizi paylaşırız. Hizmetlerimiz ya da Facebook Şirketlerinin hizmetleri hakkında size pazarlama amaçlı içerikler gönderebiliriz."
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
14.01.2021, 08:51 (Bu konu en son: 14.01.2021 Tarihinde, Saat: 11:56 düzenlenmiştir. Düzenleyen: ehmet04.)
Yorum: #3
Cvp: Nereye WhatsApp Nereye .??
Bende whatsapp sildim şuan için hangi mesajlaşma uygulamasını yükleyeceğime karar veremedim öncelikle yerli uygulamalara bakıyorum bip daha önce kullandım sevmedim şuan dedi ve laff diye uygulama arasında kararsizim acaba hangisi daha kullanışlı ah bbm ah ne güzel uygulamaydı keşke tekrar gelse de kullansak

BBF100-1 Cihazımdan BT App ile Gönderildi.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
14.01.2021, 13:02
Yorum: #4
Cvp: Nereye WhatsApp Nereye .??
Bende Whatsapp'ı sildim. Benim silme nedenim, AB ülkelerine dayatılmayıp, bize zorla dayatılması. Şuan Signal, BBM ve Telegram kullanıyorum. Bip kesinlikle tavsiye etmem. Kişisel fikrim Bip'de yazacağınız herşeyi, direk cimer'e yazın daha iyi Smile

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
16.01.2021, 11:07 (Bu konu en son: 16.01.2021 Tarihinde, Saat: 11:50 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #5
Cvp: Nereye WhatsApp Nereye .??
Ve ; WhatsApp`tan açıklama;
Güncellenen "gizlilik ilkesi" ile ilgili yoğun tepki almasının üzerine yeni bir açıklama yaptı. Uygulamanın son güncellemesiyle ilgili kafa karışıklığı olduğuna işaret edilen açıklamada, endişeye neden olan birçok yanlış bilgi olduğunu ve herkesin uygulamanın ilkeleri ile gerçeklerini anlamasına yardımcı olmak istedikleri belirtildi. Açıklamada, kişisel görüşmelerin her zaman uçtan uca şifreleme ile korunduğu vurgulanarak, ne WhatsApp ne de Facebook'un özel mesajları göremediği kaydedildi.  Söz konusu güncellemeyle bunun değişmeyeceğine işaret edilen açıklamada, güncellemenin verilerin nasıl toplandığı ve kullanıldığı konusunda daha fazla şeffaflık sağladığı ifade edildi.
Açıklamada, güncellemenin uygulamanın Facebook ile veri paylaşma kabiliyetini genişletmediği belirtilerek, insanların şartları incelemeleri ve kabul etmeleri için gerekli sürenin ileri bir tarihe ertelendiği aktarıldı. Daha önce belirtilen 8 Şubat'ta hiç kimsenin hesabının askıya alınmayacağı ya da silinmeyeceği vurgulanarak, "WhatsApp'ta gizlilik ve güvenliğin nasıl çalıştığına dair yanlış bilgileri aydınlatmak için daha fazlasını yapacağız." ifadesi kullanıldı. Bu kapsamda, verilen sürenin 15 Mayıs'a ertelendiği kaydedildi.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
16.01.2021, 13:19 (Bu konu en son: 16.01.2021 Tarihinde, Saat: 15:16 düzenlenmiştir. Düzenleyen: makineeee.)
Yorum: #6
Cvp: Nereye WhatsApp Nereye .??
İşin acı tarafı, BB OS 10 kullanıcılarının orta vadede tek dayanağının Whatsapp olması. Herkesin tercih ettiği bir mesajlaşma programının cihazlarımızda bulunmaması, fiziksel klavye kullanmamızın pek de bir anlamının olmadığını ifade edecek. Şu an Android 4.0.3 'e destek veriyorlar. Yaptığım incelemeye göre ortalama her üç senede bir, Android'deki desteğini verdiği en düşük sürüme hizmetini çekiyor. 2025'e kadar BB OS 10 cihaz(lar)la gitme hedefim vardı.

Telegram 4.1'e desteğini sürdürüyor ama olası bir köklü güncellemede hizmetini 4.4'e indirgemesi işten bile değil.

Signal ve Bip hali hazırda 4.3 ve altına destek vermiyor.

Firmalara BB OS 10(Android 4.3) için çeşitli kaynaklardan mesaj attım ama tabi ki kaale almadılar.

Şimdiden merak ediyorum, Whatsapp Jealy Bean'a(4.1-4.3) desteğini çektiği vakit, BB OS 10 kullanıcıları; cihazlarının vadelerini uzatmaları adına, Whatsapp'a Android 4.3'e destek vermeyi sürdürmesi, Blackberry'e de Android Run-Time'in desteğinin 4.3'ten 4.4'e çıkarması için iki koldan toplu bir kamuoyu baskısı oluşturacaklar mı?...
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
18.01.2021, 16:31
Yorum: #7
Cvp: Nereye WhatsApp Nereye .??
BBM şu zamana kadar bir şekilde yarışın içinde olsaydı bu dönemde milyonlarca kullanıcısı olurdu.

2BE9FE82
Passport
nejat.8@mail.com
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
18.01.2021, 17:50
Yorum: #8
Cvp: Nereye WhatsApp Nereye .??
(18.01.2021 16:31)Zendo Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.BBM şu zamana kadar bir şekilde yarışın içinde olsaydı bu dönemde milyonlarca kullanıcısı olurdu.

BlackBerry masayı kırdı dağıttı. Artık başka işlerle meşgul.

BlackBerry KEYone Black Edition Cihazımdan BT App ile Gönderildi.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
21.02.2021, 10:11 (Bu konu en son: 21.02.2021 Tarihinde, Saat: 12:08 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #9
Cvp: Nereye WhatsApp Nereye .??
Sosyal medya devi Facebook'un bünyesinde bulunan mesajlaşma platformu WhatsApp'ın zorunlu güncelleme kararının yankıları sürüyor. Dikte ettiği değişiklik sonrası kullanıcı sayısı hızla azalan WhatsApp, hizmetlerin sağlanması için yeni kuralları ve kullanıcı verilerini işleme politikasını 15 Mayıs'a kadar kabul etmeyen kullanıcılara ne olacağını duyurdu. Donanımhaber'de yer alan habere göre; yeni şartları 15 Mayıs'tan sonra reddederseniz, birkaç hafta boyunca aramaları ve bildirimleri almaya devam edebileceksiniz, ancak uygulamadan mesaj okuyamayacak ve gönderemeyeceksiniz. Bundan sonra ne olacağı henüz belli değil, ancak WhatsApp'ın 120 gündür aktif olmayan hesapları silmek gibi yeni bir politikası var. Bu kural, yeni politikaları kabul etmeyen hesaplar için de geçerli olabilir.
Facebook bünyesinde bulunan mesajlaşma platformu WhatsApp, gelen tepkiler sonrası 15 Ocak'ta söz konusu yeni şartları 8 Şubat'tan 15 Mayıs'a ötelediğini duyurmuştu...

Alıntı Kaynak Donanım Haber.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
22.02.2021, 21:51 (Bu konu en son: 22.02.2021 Tarihinde, Saat: 23:35 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #10
Cvp: Nereye WhatsApp Nereye .??
WhatsApp : Son Dakika Haberi
Gizlilik sözleşmesini kabul etmeyen hesaplar 15 Mayıs 2021 sonrası 120 gün; pasif tutulacak bu sürenin; sonunda ise hala sözleşme kullanıcı tarafından onaylanmadıysa hesap kalıcı ve geri dönüşsüz olarak kapatılacak...
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


'Nereye WhatsApp Nereye .??' Konusunu Paylaş

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi