Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Neden Blackberry ?
01.10.2012, 23:56 (Bu konu en son: 02.10.2012 Tarihinde, Saat: 00:47 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Yigit Turan.)
Yorum: #1
Neden Blackberry ?
Bir süredir telefon almayı düşünüyorsunuz ancak ne alacağınıza kararsızsınız.Popüler kültürün oyuncakları akıllı telefonlar ve içlerinde Blackberry,Iphone,HTC ve Samsung ön sıralarda.

Sürekli tartışılan bir şeydir ‘’ Iphone mu Blackberry mi ? Hangisi daha iyi ? Iphone daha çok kişide var..? Blackberry’de BIS olmadan pek bir şey yapamazsınız.O kadar para o telefona verilir mi .. ? ‘’ bu..

Blackberry başlıca bir ekol,bir düzen telefonudur.Onun için bir asistan demek çok daha doğru olacaktır.İşleriniz ile ilgili mail trafiğini,hava,yol durumunuzu,arkadaşlarınızla olan randevulerinizi,iş görüşmelerinizi,doğum günlerinizi,bankalardaki hesaplarınızı takip etmeyi sağlamakla beraber,unuttuklarınızı hatırlatır.Belkide diğer telefonlardan en dikkat çekici özelliği Push-mail teknolojisi aracılığıyla anında posta kutunuza düşen maillerdir.Ayrıca Blackberry Messenger başta olmak üzere Whatsapp,Facebook,Twitter gibi sosyal paylaşım uygulamaları ile sosyal olmanızı sağlar.Blackberry size dünyayı,özel tasarımı ile avuçlarınızda sunar.

Pek çok Blackberry kullanıcısı olmaya aday kişi,cihazların birbirlerine benzediğini söyler.Tasarım açısından Torch serisi hariç diğer tüm cihazlar birbirine benzer.Ama bir Blackberry’i diğer bir Blackberry’den ayıran belli başlı özellikler vardır.Bu benim kendi yapmış olduğum analize göre kamerada entegre flash,3G teknolojisi,işletim sistemi ve işlemci hızıdır.Blackberry Bold 9900’deki NFC (Near Field Communication) saymassak tabi..

[Resim: dl2u8.jpg]

Blackberry’i, bir Blackberry Editörü olarak değilde, teknolojiye meraklı bir kullanıcı olarak, benim dünyaya benzetmem doğru olacaktır.Dünya bir düzenden ibarettir.Düzenin içinde de ‘’gezelim,çoşalım,oyunlar oynayalım’’ değil de ‘’ zamana karşı yarış’’ vardır.Blackberry’de bu yarışta size bi nebze olsun kolaylık sağlar.İşte Blackberry’i de diğer telefonlardan ayıran en büyük fark bu’dur.Blackberry bir oyun ya da multimedya telefonu değildir.Elbette küçük çapta pek çok multimedya ve oyun işlerini görür.Ancak kapasitesinin % 20’sini buna ayırmıştır.Blackberry,hayatı oyun olarak görmez.O hayatı ciddiye alır.Blackberry, telefonda her şeyi yapmaz..Sadece işinizi yapar.Blackberry bir hayat,iş,felsefe ve akıl telefonudur.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
02.10.2012, 00:38
Yorum: #2
Cvp: Neden Blackberry ?
Ellerine sağlık çok güzel yazmışsın.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
02.10.2012, 23:16
Yorum: #3
Cvp: Neden Blackberry ?
Gerçekten güzel anlatım olmuş.


'12 BMW 5.35D xDrive>>'07 BMW M6 Coupe

Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
15.10.2012, 22:37
Yorum: #4
Cvp: Neden Blackberry ?
BIS olmadan blackberry ile bir şey yapamazsınız diyenler çok yanlış çıkarımlarda bulunuyor bence.BBM'i sık kullanmadığımı fark edince sınırsız net paketi ile avantaj sağlayan avea'ya geçtim.Ayrıca AVEA'da 2 mb bis 16 tl olduğu için açtırmadım.Eksikliğini de hissetmedim açıkçası.
Wireless ile Twitter ve Facebook'a girebiliyorum. Wireless olmadığı yerlerde de internet paketimle UberSocial'dan giriyorum. Whatsapp'ı her şekilde kullanabiliyorum. Bana yetiyor blackberry. Smile
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


'Neden Blackberry ?' Konusunu Paylaş

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi