Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LinkedIn, BlackBerry 10 için Desteğe Son Veriyor!
10.11.2017, 21:40 (Bu konu en son: 16.11.2017 Tarihinde, Saat: 22:06 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Erkan KARACAOĞLU.)
Yorum: #1
LinkedIn, BlackBerry 10 için Desteğe Son Veriyor!
[Resim: kX0oPJ.png]

BlackBerry 10 marketi bir uygulamayı daha kaybetti. LinkedIn 27 Kasım 2017'de BlackBerry 10 işletim sistemine uygulama desteğini kesiyor. Bir LinkedIn kullanıcısıysanız ve hizmetlere erişmek için BlackBerry 10 veya BBOS uygulamasını kullanıyorsanız, BlackBerry LinkedIn kullanıcılarına gönderilen bir e-postaya göre, 27 Kasım 2017'den sonra hizmetlere erişmek için web tarayıcınızı kullanmanız gerekecek.

Linkedin, iş aramakta olan ve işveren kişilerin kullandıkları, iş hayatlarıyla ilgili bilgilerin paylaşılması şeklinde kullanılan sosyal bir ağdır. Diğer sosyal ağlardan farklı olarak eğlence amacıyla değil iş bulmak, iş vermek gibi daha ciddi amaçlar için kullanılan Linkedin dünyanın en geniş profesyonel ağlarından biridir. Dijital ortamda hazırlanan CV’niz sayesinde iş başvuruları yapabilir, iş ilanlarını takip edebilirsiniz. Eğer işverenseniz de aradığınız kriterlerde ve meslekte birini rahatlıkla bulup, iletişime geçebilirsiniz. Basit bir üyelik işleminden sonra kişisel bilgilerinizi girebilir ve size kariyer imkanı sunan birçok iş ağına ulaşabilirsiniz.

The LinkedIn Team:
Mevcut LinkedIn BlackBerry Uygulamasını 27 Kasım 2017'de emekliye ayıracağız. Bu da uygulama simgesi telefonunuzda kalacak, ancak artık çalışmayacak demektir. Mobil web tarayıcınızdan Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. adresine giderek BlackBerry telefonunuzdan LinkedIn'i kullanmaya devam edebilirsiniz. Mobil Web tarayıcınız ile BlackBerry uygulamasında bulunmayan bazı LinkedIn özelliklerine erişebileceksiniz. LinkedIn topluluğunun bir parçası olduğunuz için teşekkür ederiz.
Saygılarımızla.


BlackBerry 10 LinkedIn uygulamasının 27 Ocak 2015 tarihinden bu yana güncellenmediğini ve son aylarda da doğru şekilde çalışmadığını göz önüne aldığımızda, desteğin kesilmesine çok da şaşırmamamız gerekiyor. Yine de BlackBerry 10'dan başka bir uygulamanın daha desteğini kestiğini görmek biraz üzücü bir durum. Android tabanlı bir BlackBerry kullanıyorsanız, Android için LinkedIn uygulaması kullanmaya devam edebilirsiniz.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi