Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Line, BlackBerry'ye Desteğini Kesiyor!
14.04.2017, 16:10 (Bu konu en son: 14.04.2017 Tarihinde, Saat: 16:21 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
Line, BlackBerry'ye Desteğini Kesiyor!
[Resim: X03XMj.jpg]

Popüler çoklu platform mesajlaşma uygulaması Line, BlackBerry desteğini Temmuz’da sonlandırıyor. Uygulama bazı platfomlara da desteğini kesecek. Popüler çoklu platform mesajlaşma uygulaması Line, yaptığı açıklama ile BlackBerry cihazlarından ve bazı platformlardan desteğini keseceğini açıkladı. Dünya genelinde 220 milyondan fazla kullanıcısı olan uygulama, bu platfomları kullananları ilgilendirecek açıklamalarda bulundu. Line, BlackBerry desteğini Temmuz’da sonlandırıyor.

Line; BlackBerry, Firefox OS ve Nokia Asha desteğini 3 Temmuz 2017‘de keseceğini duyurdu. Uygulama, ayrıca Windows 8‘in mağazasından da kaldırılacak. Açıklamada bahse konu olan platformlarda 27 Nisan’dan itibaren yeni hesap oluşturulamayacağı belirtildi. Bu platformlarda Line uygulamasını kullanmaya devam eden kullanıcılar sohbetlerini kesmek istemiyorlarsa; 3 Temmuz 2017’den önce iOS ve Android gibi desteklenen başka bir platforma geçmeleri önerildi. Line’nin BlackBerry, Firefox OS ve Nokia Asha desteğini kesme kararı mantıklı gibi görünüyor. Zira bu platformların sahipleri bile mobil pazarda tutunamadıkları için desteklerini kesmişlerdi.

Bu ayrılığın zararı kimseye dokunmayacak gibi görünüyor. Firefox OS ve Nokia Asha’dan ümit kesilmiş olsa da hâlâ şansını deneyen BlackBerry, belki de istediği çıkışı yapabilir. Bunu zaman gösterecek. Ancak yine de Line uygulamasını belirtilen cihaz ve platformlarda kullanıyorsanız, destek kesilmeden önleminizi alsanız iyi olur.


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi