Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Keyone kamera sorunu
23.03.2018, 11:12 (Bu konu en son: 23.03.2018 Tarihinde, Saat: 11:52 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
Keyone kamera sorunu
Arkadaşlar merhaba, ben yurt dışı cihazı pasaport kayıtlı keyone kullanıyorum. Bir hafta önce kameraya girmeye çalıştığımda önce gri bi ekranda dondu kaldı sonra telefonu yeniden başlattım kamerayı açmaya çalıştığımda kamera kullanılamıyor hatasıyla karşılaştım. Telefonu fabrika ayarlarına dondurdum ek programlar indirdim ama yine de çözüm bulamadım. Telefoncuya götürdüm arka kapağı ve üst kısımdaki şeridi soktu baktı oda çözüm bulamadı. Hatta şu an rehberde ve whatsappa girdiğimde siyah renkli yazıların kenarı beyaz, beyaz renkli yazıların kenarları siyahlasti. Bu da gözümü yormaya başladı. Acaba bu iki probleme çözüm bulabilecek olan var mı, son olarak İstanbulda bi BlackBerry servisiyle iletişime gectim bana bir mail gönderdiler. Mail adresini ve telefon numarasını da paylaşacağım. Aranızdan buranın güvenilir olduğunu söyleyen varsa oraya da gönderebilirim. teknikservis@tek-data.com.tr 0532 490 9898. Paylaştığım fotoğrafta da söylediğim yazı tipi sorununu görebilirsiniz Saygılarımla.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
23.03.2018, 21:22
Yorum: #2
RE: Keyone kamera sorunu
(23.03.2018 11:12)masterdani12 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.Arkadaşlar merhaba, ben yurt dışı cihazı pasaport kayıtlı keyone kullanıyorum. Bir hafta önce kameraya girmeye çalıştığımda önce gri bi ekranda dondu kaldı sonra telefonu yeniden başlattım kamerayı açmaya çalıştığımda kamera kullanılamıyor hatasıyla karşılaştım. Telefonu fabrika ayarlarına dondurdum ek programlar indirdim ama yine de çözüm bulamadım. Telefoncuya götürdüm arka kapağı ve üst kısımdaki şeridi soktu baktı oda çözüm bulamadı. Hatta şu an rehberde ve whatsappa girdiğimde siyah renkli yazıların kenarı beyaz, beyaz renkli yazıların kenarları siyahlasti. Bu da gözümü yormaya başladı. Acaba bu iki probleme çözüm bulabilecek olan var mı, son olarak İstanbulda bi BlackBerry servisiyle iletişime gectim bana bir mail gönderdiler. Mail adresini ve telefon numarasını da paylaşacağım. Aranızdan buranın güvenilir olduğunu söyleyen varsa oraya da gönderebilirim. teknikservis@tek-data.com.tr 0532 490 9898. Paylaştığım fotoğrafta da söylediğim yazı tipi sorununu görebilirsiniz Saygılarımla.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Bu cihazı önce sıfırlayıp autoloader ile yazılım tazeleyin. Eğer hata devam ederse baktırırsınız.
Resimden anladığım kadarıyla bu yazılım problemi bence.

Send From BlackBerry KEYᵒⁿᵉ BE
PIN : CMLYLDZ

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


'Keyone kamera sorunu' Konusunu Paylaş

Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi