Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
John Chen, Bold 9900'ın Yeni Versiyonunu Görmek İstiyor!
20.04.2018, 09:52 (Bu konu en son: 22.04.2018 Tarihinde, Saat: 12:15 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Erkan KARACAOĞLU.)
Yorum: #1
John Chen, Bold 9900'ın Yeni Versiyonunu Görmek İstiyor!
[Resim: y0g2ya.png]

BlackBerry’nin CEO'su, BlackBerry’nin yıllar önce akıllı telefonların şöhretine girmesine yardımcı olan, tam QWERTY klavyeyle tamamlanan BlackBerry Bold 9900’ın yeni bir sürümünü görmek istiyor. BlackBerry CEO'su John Chen, kısa bir süre önce Kara Swisher'ın ev sahipliğini yaptığı Recode Decode Podcast'e bir röportaj için katıldı ve tartışma sırasında, yeni bir modeli görmek istediğini ancak Bold 9900'ın basit ancak düzenlenerek yeniden tasarlanmasını istediğini açıkladı.

John Chen;
"Öngörülebilir gelecekte, stratejimizin gerçekten iyi çalışacağını düşünüyorum. Ama bence bu dünyada çok güvenli ve sadece güvenli e-posta, güvenli metinler ve temel bir tarayıcıya odaklanmış bir telefon için ihtiyaç olabilir. 9900 Bold'u hatırlıyor musunuz? Avucunuza sığar. Bence bunu birinin yapması gerektiğini düşünüyorum. Örneğin; doktorlar ve avukatlar gibi kurumsallaşmış sektörler, yatırım bankacıları ve devlet çalışanlarının bunu seveceğini düşünüyorum. Üstelik çok süslü ve pahalı da değil." dedi.

Chen, BlackBerry Bold 9900 için "avucunuza sığar" dedi ve birisinin böyle bir cihaz yapması gerektiğini düşündüğünü söyledi. Chen, bu görevi üstlenmek için zaten bir şirket olduğunu ya da hali hazırdaki çalışmalarda Bold 9900 gibi bir aygıt olduğunu belirtmezken, "birilerini bulması" gerektiğini düşündüğünü bildirdi. Chen'in, Bold'a benzeyen yeni bir BlackBerry tarzı telefon oluşturmak için bir lisans ortağı aramayı planladığını net olarak belirtmedi. Chen'in, dünyanın, Bold 9900 gibi daha basit bir akıllı telefona ihtiyaç duyabileceği ya da isteyebileceği yönündeki inancının, telefonun inşa edileceği anlamına gelmediğine ve "asla" demeyeceğinden bahsetmesine rağmen, Bold 9900'e benzeyen yeni BlackBerry benzeri bir telefon da, BlackBerry'nin, yalnızca yazılım tarafının ele alma stratejisinin, geleceğe yönelik ve gelecek için iyi çalıştığını vurguladı. Chen ayrıca böyle bir cihazın maliyeti, muhtemel fiyat noktaları teorisine göre değerlendirilir. Bu özellik cihazın işlevsellik açısından sınırlı olduğu, yüksek kalitede ve güvenli olmaya odaklandığı sürece 150 - 200 dolar arasında gerçekten güzel bir telefon üretebileceğinizi belirtir. Kısacası John Chen, BlackBerry 10'un temel çekirdek işlevlerini, küçük, kalın 9900 benzeri bir cihaz oluşturmak için bir donanım partnerine lisanslamak istediğini söyledi. Uzun süredir BlackBerry 10'un bu gibi bir cihaz için iyi bir işletim sistemi olacağına ve birkaç kez bahsettiğini de biliyoruz. BlackBerry’in şu anda eksik olduğunu bildiğimiz uygulamaları ve benzeri şeylerin sorun olabileceğini düşünüyorsanız, Chen’in yalnızca birkaç cümleyle ne anlattığını hepimiz açıkça anlıyoruz.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi