Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
John Chen BlackBerry Hediye Ediyor!
02.05.2016, 02:18 (Bu konu en son: 05.05.2016 Tarihinde, Saat: 10:26 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
John Chen BlackBerry Hediye Ediyor!
[Resim: m6Bg8P.jpg]

BlackBerry CEO'su John Chen, kendi Twitter hesabında BlackBerry hayranlarını sevindirecek açıklamayı duyurdu. Yaptığı duyuruda "Ayın BlackBerry Fanı" adı altında; her ayın 1'inde, 1 adet BlackBerry cihazını takipçilerinden birine hediye edileceğini belirtti. Hediyeyi kazanmaya aday olmak için; BlackBerry cihazınızın size günlük hayatta nasıl yardımcı olduğunu ve hayatınızı nasıl kolaylaştırdığını belirten Tweet atmanız yeterli olacaktır.

Gördüğümüz üzere John Chen ve BlackBerry'den bu şekilde bir girişim görmek tüm BlackBerry kullanıcıları tarafından oldukça olumlu karşılandı. Ayın BlackBerry fanı daha önceden yapılmak istenmiş ama bir türlü hayata geçirilememişti. Fakat şuan için, Kanadalı şirket tarafından "Ayın BlackBerry Fanı" tam anlamıyla başlatılmıştır. Hatta ilk kazanan takipçi bile belli olmuştur. @DanMac2014'adlı takipçinin kazandığı cihaz ise BlackBerry Passport modelidir. Sizde "Ayın BlackBerry Fanı" olmak, kazanmak ve şansınızı denemek isterseniz @JonhChen'i takip edip, ona BlackBerry cihazınızın yardımlarını, hayranlığınızı vs. bildirebilirsiniz.Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

E-Posta: erkan@bbturk.com
BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi