Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
JerryRigEverything KEYone'ın Düzeltilen Ekran Sorununu Onayladı!
19.08.2017, 14:32 (Bu konu en son: 21.08.2017 Tarihinde, Saat: 10:33 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
JerryRigEverything KEYone'ın Düzeltilen Ekran Sorununu Onayladı!
[Resim: lWVYVp.png]

JerryRigEverything, KEYone'ın ekranının çıkma testine dayanabileceğini onayladı. JerryRigEverything kanalının ilk Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. tarihinden iki ay sonra Zack, ikinci kez yaptığı bükülme testinde KEYone'ın ne kadar dayanabildiğini görmek için yeni satın aldığı BlackBerry KEYone'ını feda etti. İlk testinde, KEYone, kasadaki ekranın şasiden ayrıldığı bükme testine gelinceye kadar yeşil ışık yakıyordu. Fakat BlackBerry KEYone, JerryRigEverything'in videosunun sonununu kötü bir izlenimle bitirdi ve Zack, KEYone'ı utanç rafı'na kaldırmıştı. Özellikle de önemli satış noktalarından biri olan dayanıklılığı ortaya koyan bir telefon için bu iyi bir şey değildi.

BlackBerry Mobile, müşteri endişelerine hızlıca cevap verdi ve KEYone ekranının yapışmasını daha da güçlendirmek için ek önlemlerin alınacağını doğruladı. Ayrıca, herhangi birinin bir KEYone'a sahip olması ve ekranın çıkmaya başladığı bir meseleyle karşılaşması durumunda; cihazın değiştirileceğini tekrar teyid ettiler. Yeni videoyu izlemenizi önemle tavsiye ederim. Video'da KEYone'ın ekranının ne kadar sağlamlaştığı vurgulanıyor. Zack bükerek ekranı yerinden ayırmadı ve ısıtıcı kullanarak bile ekranı ayırmaya çalışması yardımcı olmadı. Yapışma o kadar güçlüydü ki; ekranı ayırmaya çalışırken kırmak zorunda kaldı. Bu aşırı sağlamlığa dayanarak, Zack KEYone'u utanç rafından kaldırdı ve şu yorumu ekledi. "Ben KEYone'ı ekran çıkma testinden başarıyla geçen bir telefon olarak size kesinlikle önerebilirim."

BlackBerry KEYone'ın Yeni Bükülme Testi:


BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
19.08.2017, 17:02 (Bu konu en son: 21.08.2017 Tarihinde, Saat: 10:33 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #2
Cvp: JerryRigEverything KEYone'ın Düzeltilen Ekran Sorununu Onayladı!
Türkiye'de nasıl ulaşırız yeni parti cihazlara bilemiyorum. IFA'da şu black edition'ı açıklarken Turkcell falan da getirse keşke. Vodafone ve Turkcell neden az miktarda olsa da getirmez ilginç.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi