Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Inst10 Uygulaması Güncellendi!
16.10.2017, 18:02 (Bu konu en son: 17.10.2017 Tarihinde, Saat: 11:01 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
Inst10 Uygulaması Güncellendi!
[Resim: rJEqk7.jpg]

BlackBerry 10 için Inst10, çoklu fotoğraf ve hikaye yayınları görüntüleme desteği eklenerek güncellendi. Nemory adıyla bilinen Oliver Martinez'in yazdığı Inst10, Instagram'ın BlackBerry 10 tabanlı akıllı telefonlarda kullanılmasına yönelik hazırlanan en iyi uygulamalardan biridir. Bugün BlackBerry World'de yayınlanan yeni güncelleme nihayet çoklu fotoğraf ve hikaye yayınları görüntüleme desteği eklenerek, BlackBerry 10 kullanan instagram fanlarını birazda olsa sevindirdi.

Inst10 çoklu fotoğraf ve hikaye yayınları görüntülemeye izin verdiği halde, bu özellikleri yayınlamaya henüz müsade etmiyor.

Unutmayın, Inst10 BlackBerry World'de ücretsiz indirilebilir ve Pro sürümünü test etmek için 7 gün verir. Uygulamanın deneme kullanımını bitirdikten sonra Inst10'i sınırlı bir sekilde kullanabilir veya $3.99 tam sürümünü satın alabilirsiniz.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi