Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Google Play Store yerine Amazon iyi olmadı
12.09.2015, 17:15
Yorum: #1
Google Play Store yerine Amazon iyi olmadı
BlackBerry uygulama marketi konusunda Amazon'la anlaşacağına şuan işbirliği yaptığı Google ile yapsaydı ya ne olurdu sanki.! Amazon App store 'da ne adam akıllı "instagram " ne de adam gibi istediğimiz uygulamalar var.Nerede saçma sapan bir uygulama varsa kalabalık etmiş markette.Oysa şuan Google Play Store olsaydı memnuniyetle kullanabilirdik! Artık köklü değişim şart BlackBerry için, son güncelleme bile adam gibi çalıştırmıyor Android uygulamalarını!
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
12.09.2015, 17:37
Yorum: #2
Cvp: Google Play Store yerine Amazon iyi olmadı
Amazon yerine Snap'i kullanabilirsin.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

PIN:D89481CD
E-Mail
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
06.10.2015, 01:10
Yorum: #3
RE: Google Play Store yerine Amazon iyi olmadı
direk google play store yükle, amazon dan kat kat seri.son güncelleme ile olacakda bir şey değil.her güncelleme ile daha iyi olacağı halde,daha karışık bi hal alıyor
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi