Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Evernote, BlackBerry 10 için Desteğe Son Veriyor!
27.06.2017, 11:37 (Bu konu en son: 27.06.2017 Tarihinde, Saat: 18:59 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Erkan KARACAOĞLU.)
Yorum: #1
Evernote, BlackBerry 10 için Desteğe Son Veriyor!
[Resim: 6XPGYE.png]

Notlarınızı bir arada tutmanızı sağlayan, o notları tablet, PC ve mobil cihazlar ile senkronize eden uygulama Evernote; BlackBerry 10 için 29 Haziran'dan itibaren desteğini durduracak.

Notlarının kaybolması hakkında endişe duyan kullanıcıların, endişelenmelerine gerek yok. Evernote'un belirttiği gibi; 'Evernote'a kaydettiğiniz ve senkronize ettiğiniz tüm notlara, her zaman Evernote'u yüklediğiniz herhangi bir web tarayıcısı ve diğer cihazlardan ulaşabileceksiniz. Elbette Priv, DTEK50, DTEK60 ve KEYone gibi Android tabanlı BlackBerry cihazlarına geçmiş olanları bundan etkilenmeyecek. Evernote, Android sürümünü desteklenmeye devam ediyor'.


EVERNOTE
29 Haziran 2017'de Evernote, BlackBerry ve Windows Phone için Evernote için destekten vazgeçecek. Bu uygulamalar artık indirilebilir durumda değil ve başka güncelleme yapmayacağız. Şu anda uygulamayı kullanan müşteriler bunu yapmaya devam edebilir.

Sık sorulan Sorular
29 Haziran'da ne olacak?

29 Haziran'da BlackBerry ve Windows Phone için Evernote; ilgili uygulama mağazalarından kaldırılacak. Bu uygulamaları kapatmayı planlamadığımız halde, gelecekte mevcut özellikler veya işlevler çalışmayabilir.

Evernote, BlackBerry ve Windows Phone için Evernote'a neden destek vermiyor?
Ana ürünlerimize odaklanırken bazı zor kararlar vermek zorundayız. BlackBerry ve Windows Phone için Evernote, diğer mobil uygulamalarımızda yeni özellikler ve işlevler geliştirmek ve desteklemek için daha fazla zaman ve emek harcamamak adına; durdurmaya karar verdiğimiz iki paltformdur. Evernote, Android ve iPhone, iPad ve iPod için desteklenecek ve kullanılmaya devam edilecektir.

Notlarımı mı kaybedecek miyim?
Notlarınız ve dizüstü bilgisayarlarınız bundan etkilenmeyecek. Evernote'a kaydettiğiniz ve senkronize ettiğiniz tüm notlar her zaman Evernote'u yüklediğiniz herhangi bir web tarayıcısı ve diğer cihazlarda kullanılabilir olacaktır.


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi