Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Deutsche Bank, BlackBerry Cihazlarını iPhone’lar ile Değiştirdi!
05.09.2017, 23:57 (Bu konu en son: 06.09.2017 Tarihinde, Saat: 13:23 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Erkan KARACAOĞLU.)
Yorum: #1
Deutsche Bank, BlackBerry Cihazlarını iPhone’lar ile Değiştirdi!
[Resim: LnJDpG.png]

Dış basında çıkan haberlere göre Deutsche Bank, çalışanlarının BlackBerry cep telefonlarını iPhone ile yavaş yavaş değiştirmeye başladı. Deutsche Bank sözcüsü Steven Arons ve Gerrit De Vynck'in Bloomberg'e verdikleri bir haberde; BlackBerry cihazlarını aşamalı olarak değiştirmeye başladıklarını doğruladı ve bazı müşterilerin hala BlackBerry telefon kullandıkları için bankayla eğlendiklerini söyledi.

BlackBerry Kurumsal İletişim Sözcüsü Sarah McKinney:
"Deutsche Bank diğer ekipmanların kullanımını çok öngörülebilir bulmaya karar vermiştir. Aynı zamanda ilişkimizi değiştirmedi. Yeni iPhone hala cihaz yönetimi için BlackBerry yazılımını kullanıyor. BlackBerry Yazılım çözümleri, şirketler için farklı departmanları, farklı seviyeleri, farklı çalışanları bağımsız BT stratejisi geliştirmek için destekleyebilir. En son BlackBerry servis yazılımının yanı sıra, BlackBerry cep telefonu donanımını da Android, iOS sistem telefonu destekler" dedi.

Deutsche Bank, BlackBerry cihazlarını rakiplerinden çok daha uzun süre kullanmaya devam ediyordu. Ancak şirketin CEO'su John Cryan bile işinin çoğunu bir iPad üzerinde yürütüyor. BlackBerry cihazlarının kademeli olarak olarak kaldırılması, BlackBerry'nin geçtiğimiz Eylül ayında kendi donanımını bırakması ve bunun yerine BlackBerry marka telefonların Çin'in TCL'si için üretim lisanslarının lisansını almaya karar vermesiyle hızlandı. BlackBerry cihazları bir zamanlar bankaların hepsinde kullanılmaktaydı fakat Apple ilk iPhone'unu 2007'de satmaya başladığında popülaritesi gittikçe zayıfladı. Apple, kurumsal kullanıcılara sadece 2 milyon iPhone gönderdiğinde kurumsal pazarın yaklaşık yüzde 7'sini oluşturdu. Küresel olarak satılan BlackBerry OS cihazlarının sayısı 2012'de 32.5 milyondan 0.8 milyona düştü ve BlackBerry Limited, özellikle de iPhone ve iPad de dahil olmak üzere kurumsal cihazların filolarını yönetmek için kullanılan yazılımına yeniden odaklanmaya zorlandı.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 



Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi