Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBullet Beta Aşamasından Çıktı!
02.08.2016, 22:36
Yorum: #1
BlackBullet Beta Aşamasından Çıktı!
[Resim: bbn91V.png]

BlackBullet hem manuel,hemde otomatik olarak cihazlar arasında veri senkronize etmenize olanak verir. QtHelex olarak bilinen tanınmış geliştirici Michael Muta, tarafından geliştirilen uygulama ile doğrudan kendi cihazlara notlar, bağlantılar ve dosyalar eklemek için kişileri ekleyebilirsiniz. BlackBullet BlackBerry tablete bir bağlantı göndermek, ya da bir bilgisayar tampon değişimi ile senkronize etmelerine olanak tanımaktadır.
Geliştirici yaklaşık iki yıl süren beta test aşamasının tamamlanmasının ardından, BlackBullet 1.0.0 kararlı sürümünü serbest bırakdı. Tabi BlackBullet uygulamasını Michael geliştirmeye devam edecektir. BlackBullet kullanabilmek için, bir Google hesabı oluşturmanız gerekir. Onay aldıktan sonra, notlarınızı veya tarayıcı ve masaüstü cihaz arasında bağlantı senkronizesine başlayabilirsiniz.Sonra ise çeşitli bildirimleri yapılandırabilirsiniz.


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

E-Posta: erkan@bbturk.com
BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi