Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry "Zimperium" ile Ortaklığını Duyurdu!
24.09.2016, 13:09 (Bu konu en son: 24.09.2016 Tarihinde, Saat: 15:16 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry "Zimperium" ile Ortaklığını Duyurdu!
[Resim: 5Yq1Qd.png]

BlackBerry ile Zimperium, iOS ve Android tabanlı cihazlar için mobil tehditler, risk analizini önleme tespiti için çözümleri kurumsal ve hükümet müşterilerine sunmayı amaçlayan bir ortaklık içine girmiş olduklarını duyurdu.

God Dynamics ile entegre olarak Zimperium iOS ve Android tabanlı cihazlar için saldırı ağları üzerinden tehditler, mobil cihazlar ve uygulamalara karşı gelişmiş gerçek zamanlı koruma sağlar. Waterloo, Ontario ve San Francisco, CA - BlackBerry LTD yazılım alanında dünya lideri olan ve Zimperium A.Ş. ile iş bağlamak, harekete geçmek ve sektöründe tehditleri yönetmek için mobil platformu sağlamayı amaçlayan bir ortaklık içine girmiştir. iOS ve Android tabanlı cihazlar için mobil tehditler, risk analizi ve önleme tespiti için çözümler, kurumsal ve devlet müşterilerini kapsamaktadır. Zimperium Zips ve BlackBerry tarafından EMM Suites'ın parçası olan Good Dynamics; Güvenli Mobilite Platformu ve BES12 ile entegre olmuştur.

Zimperium kurumsal uygulamalara ve verilere ağ üzerinden saldırılar, mobil cihazlar ve uygulamalar karşı kapsamlı tehdit algılama, şeffaflık ve koruma sunar. Good Dynamics ve BES12 entegre'dir. Dave Kleidermacher BlackBerry Baş Güvenlik Müdürü; "Bu BlackBerry kurumsal mobilite yönetimi sağlamak için sürekli çalıştığının başka bir örneğidir. Kurumsal bilgi korunması, değerli ve önemli bir görevdir. Ayrıca büyük önem taşımaktadır." dedi.
Shridhar Mittal, Zimperium CEO'su; "Mobilite bir cep telefonu ile çalışanlar için verilere daha hızlı erişim sağlayan, iş uygulamaları ve uzaktan iş gücü girişimlerin dağıtımı önemli bir bileşendir. Zimperium Çözüm özellikle saldırıların tanımlanması ve sınıflandırılması için geliştirilmiştir. Ancak Zimperium ve BlackBerry kendi konteynerleriyle son derece güvenli, cihazın içine nüfuz eden gelişmiş ve hedeflenen yöntemleri kullanan sofistike siber saldırılardan, uygulamaları ve kurumsal altyapı içini savunmaktadır. " şekilde bir açıklamada bulundu.

zIPS cihazları, ağlar ve mobil uygulamalarda geniş bir saldırıya karşı korur. Bu saldırılar işletim sistemi veya şifreli Secure Socket Layer (SSL) ağ trafiğini sokan özünde hedefleyen sofistike patlatlar içerebilir. Zimperium da kendi kişisel uygulamaları bir bileşeni olarak kullanıcının cihazında olabilir ya da zaten konteynerle iş uygulamaları içine girmiş zararlı uygulamalara karşı korur. zIPS baz çözeltisi sürekli gerçek zamanlı olarak mobil cihazlarda işletim sisteminin davranışlarını izler. Bir hastanın belirtilerini değerlendiren doktor gibi, otomatik olarak normal ve kötü niyetli davranışını belirlemek için sistemin CPU, bellek içindeki anomalileri ve diğer parametreleri algılar. Bir sapma tespit ederse ve kötü niyetli olduğu belirlendikten sonra cihaz tehtidi hakkında saldırı ve geniş ayrıntıları bildirir. Bu uzaktan kilitlemek veya tehlikeyi cihazda konteyner uygulamaları ile silmek için otomatik yanıtlama sağlar. BlackBerry kurumsal mobilite yönetimi kontrolleri ve politikalarıyla acil iyileştirmeyi mümkün kılar. Good Dynamics, Dynamics Mobilite Platform kullanarak; kuruluşlar platformu üzerinde konuşlandırılmış her uygulama ve mobil işletmenin zorlu ihtiyaçlarına cevap verebileceğinden emin olabilirsiniz. Good Dynamics EMM Suites güvenli bütünsel uçtan uca yetenekleri BES12 ile kullanılabilir şekilde entegre edilmiştir.


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi