Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry ve VoxSmart Ortaklık Kurdu!
13.06.2017, 14:39 (Bu konu en son: 13.06.2017 Tarihinde, Saat: 14:46 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry ve VoxSmart Ortaklık Kurdu!
[Resim: aGo8Ag.jpg]

BlackBerry ve VoxSmart Finansal Hizmetlerin MiFID II'ye uygun olmasına yardımcı olacak. BlackBerry ve VoxSmart, şirketlerin finansal hizmet firmalarının Avrupa Birliği'nin MiFID II olarak da bilinen Finansal Araçlara Yönelik Piyasalar Yönergesi'ne uyum sağlamasına yardım etmek için ortaklık kurduklarını açıkladı. 3 Ocak 2018'de yürürlüğe girecek MiFID II, Avrupa'daki tüm finansal hizmet firmalarının tüm hizmetleri, faaliyetleri ve işlem kayıtlarını en az beş yıl muhafaza etmesini şart koşuyor. Kayıtlar, gerçekleşmemiş olsalar bile, bir işlemde sonuçlandırılma ya da sonuçlandırılması düşünülen tüm elektronik ve anında mesajlaşma iletişimlerini, telefon konuşmalarını ve kısa mesajları içerir. Direktif, Avrupa'daki finansal piyasaların daha esnek, şeffaf ve yatırımcı dostu olmasını amaçlıyor.

EMEA Satış, BlackBerry Başkan Yardımcısı Florian Bienvenu;
"VoxSmart ile birlikte; akıllı telefonlar, giyilebilir cihazlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlar da dahil olmak üzere, tüm dünyadaki işletmelerin zahmetsizce son noktalarındaki konuşmaları yakalamalarını sağlayabiliriz. Bu ortak çözüm; BlackBerry'nin yazılım portföyünü nasıl kullandığına ve İş Dünyasının güvenliğini sağlamak için güçlü ortaklıklar geliştirmesine mükemmel bir örnek." dedi.

VoxSmart CEO'su Oliver Blower;
"VoxSmart, hem sesli hem de üçüncü parti anlık mesajlaşma uygulamalarını (WhatsApp ve WeChat gibi) yakalayan, kaydeden, depolayan ve analiz edebilen tek global mobil uyum çözümüdür. BlackBerry ile olan ortaklığımız, MiFID II Yönergesi'ni mobil güvenlik ve uyum yaklaşımlarını hassaslaştırma fırsatı olarak gören diğer global yatırım bankalarından ve finansal hizmet firmalarından konsept tatbikatlarının ek provalarına yol açtı."dedi.

BlackBerry UEM (Birleşik Uç Nokta Yönetimi) ve VoxSmart'ın VSmart, finansal hizmet firmalarına; mobil ses, metin ve WhatsApp/WeChat gibi üçüncü parti anında mesajlaşma uygulamalarını yakalama, kaydetme, depolama ve analiz etme olanağı sağlayacak.


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi