Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry ve Samsung, Geliştirilmiş Dijital Dönüşüm Çözümleri Üzerine Anlaşma Yaptı!
30.06.2018, 12:18 (Bu konu en son: 03.07.2018 Tarihinde, Saat: 12:46 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Erkan KARACAOĞLU.)
Yorum: #1
BlackBerry ve Samsung, Geliştirilmiş Dijital Dönüşüm Çözümleri Üzerine Anlaşma Yaptı!
[Resim: 9NoWlk.jpg]

BlackBerry Limited, ortaklaşa geliştirdiği iş ortaklarının dijital dönüşümünü ve Enterprise of Things girişimlerini hızlandırmak için entegre çözümler geliştirmek üzere Samsung Electronics Co. Ltd. ile çok yıllı stratejik bir işbirliği yaptığını duyurdu. Şirketler, gelişmiş iş gücü üretkenliği sağlamak ve yeni iş modellerinin ortaya çıkmasını sağlamak için Samsung'un kapsamlı cihaz çözümlerini ve BlackBerry'nin uç nokta güvenliği ve yönetimindeki yeteneklerini uygulamaya odaklanacak. Bu ortaklığın ilk çıktılarından biri; cep telefonları, tabletler, giyilebilir cihazlar ve Samsung DeX mobil masaüstü deneyimi gibi en yeni Samsung cihazlarını kullanan ortak kurumsal müşterilerin, BlackBerry Universal Endpoint Management (Uem) platformu üzerinden tüm bu cihazları tek bir yerden yönetme yeteneğini kazanmasıdır. Uzatılmış ilişki; şirketlerin 2014 yılında ilk kez duyurduğu çok yıllı bir ortaklık kurarak, güvenli uç nokta yönetimi ve kritik görev iletişimleri için Samsung Knox, BlackBerry UEM ve BlackBerry SecuSUITE platformlarına dayalı çeşitli kurumsal mobilite çözümlerini piyasaya sürmüştü.

BlackBerry Kurumsal Gelişim ve Stratejik Ortaklığın Kıdemli Başkan Yardımcısı, Vito Giallorenzo;
"Müşterilerimiz güvenliğinden ödün vermeyecek ve işlerinde dijital dönüşüm için entegre uçtan uca çözümler talep ediyor. Samsung'da, bu talepleri tam olarak anlayan ve bunlarla ilgilenmek için bizimle hızlı bir şekilde hareket eden bir ortağımız. Samsung'un heyecan verici mobilite ve donanım çözümleri dizisi ile, iyi anlaşılan bir piyasa ihtiyacını ve hızlı gelişen bir sorunu çözmek için onları BlackBerry yazılım platformlarının efsanevi güvenliği ile eşleştirmek için çok fazla fırsat görüyoruz." dedi.

Samsung Electronics Global Mobil B2B Ekibi Genel Müdür Yardımcısı, Sean Kae;
“Bu açıklama, Samsung'un sunduğu ürün yelpazesinin genişliğini artıran büyük ölçekli dijital dönüşüm çözümlerine odaklanmamızın altını çiziyor. BlackBerry ile olan stratejik ortaklığımızın öneriyle, pazara getirdiğimiz teknolojiyi hızlandıracağımıza ve işyerlerini birlikte dönüştüreceğimize inanıyoruz." dedi.

Müşteri Görüşleri
Waterloo Bölge Polis Servisi, Polis Şefi, Bryan M. Larkin;
"Güvenlik bizim bir numaralı endişemiz. Biz bir mobil cihaz dağıtırken güvenlik bizim için son derece önemlidir ve BlackBerry bu çözümü sağlar. BlackBerry UEM yönetim sistemine bir Samsung cihazındaki Knox platformuyla birlikte baktığımızda üstün teknolojiyi yerleştirdiğimiz için bize kurum olarak güven veriyor." dedi.

Samsung'un ve BlackBerry'nin Waterloo Bölge Polis Servisi ile yaptığı çalışmaların Bir Video Yorumu:


VHA Home Healthcare Baş Bilgilendirme Müdürü, Drew Wesley;
"Mobil bağlantı hizmet verdiğimiz yollarda çok önemlidir. Samsung cihazları ve BlackBerry yazılımı, mobil işgücümüzün hastalarımıza daha iyi bağlantı kurmalarını ve VHA'nın arka ofis ekibine daha iyi bağlanabilir olmasını sağlıyor. Personelimizle iletişimi kolaylaştırıyor, hasta güvenliğini artırıyor, personelimizin ne zaman ve nerede hizmet verdiğine görünürlük sağlayarak, hasta güvenliğini iyileştiriyor ve minimum ek yük ile büyümemize izin veren operasyonlarımıza artan bir verimlilik seviyesi sağlıyor." dedi.

Samsung ve BlackBerry'nin VHA Healthcare ile Yaptığı Bir Video Referansı:


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi