Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry ve Qualcomm, Yeni Nesil Araçlar için Stratejik İlişkiyi Artırdı!
08.12.2017, 19:14 (Bu konu en son: 11.12.2017 Tarihinde, Saat: 15:28 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Erkan KARACAOĞLU.)
Yorum: #1
BlackBerry ve Qualcomm, Yeni Nesil Araçlar için Stratejik İlişkiyi Artırdı!
[Resim: LOqa5a.jpg]

Kanadalı firma ve Qualcomm, yeni nesil araçlar ve otomotiv platformları sunmak İçin stratejik ilişkiyi artırdı. Qualcomm Incorporated'ın bir yan kuruluşu olan, Qualcomm Technologies Inc. ve BlackBerry Limited gelecek nesil otonom araçların en yeni otomotiv platformlarını geliştirmek ve üretmek için stratejik bir işbirliği duyurdu. Münhasır olmayan ilişkinin bir parçası olan şirketler, Qualcomm Technologies'in donanım platformlarını, sanal kokpit kontrol cihazlarında (VCC), telematikte kullanılmak üzere BlackBerry'nin QNX yazılımıyla e-Çağrı ve Hücresel Araç (C- V2X) teknolojisi, elektronik kontrol ağ geçitleri, dijital enstrüman kümeleri ve bilgi-eğlence sistemi ile birlikte kullanacak. Buna ek olarak, BlackBerry ve Qualcomm Technologies, seçkin Qualcomm Snapdragon modemler ile kullanmak için BlackBerry havadan (OTA) yazılımı ve BlackBerry Güvenli Kimlik Bilgisi Yönetimi (SCM) Hizmetlerini optimize etmeyi ve her iki şirketin de yüksek performanslı otomotiv platformları sunma taahhüdünü desteklemeyi kabul etti.

BlackBerry Teknoloji Çözümleri Başkanı Sandeep Chennakeshu;
"BlackBerry ve Qualcomm Technologies, insanların yaşama ve çalışma biçimini değiştiren teknolojiler üzerinde işbirliği yaparak on yıl içinde uzun soluklu bir ilişki yaşadı. Bugünün duyurusu, araçların otonom olacağı yeni nesil platformların dağıtımını hızlandırmayı amaçladığımız için ilişkimizi arttırıyor" dedi.

Qualcomm Technologies, Inc. Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür Yardımcısı Patrick Little;
"Otomotiv endüstrisindeki yenilik hızlandığında, endüstri liderlerinin araçlarını daha güvenli, daha bağlı ve giderek özerk hale getirmeye yardımcı olan ileri teknoloji platformları sunmak için birlikte çalışması gerekiyor. Bugün, sanayiyi daha otonom bir geleceğe doğru hızlandıracak otomotiv platformları geliştirmek için BlackBerry ile olan uzun zamanlı ilişkimizi geliştiriyoruz." dedi.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi