Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry ve Microsoft İşbirliği!
21.03.2018, 21:55 (Bu konu en son: 22.03.2018 Tarihinde, Saat: 10:43 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry ve Microsoft İşbirliği!
[Resim: 5D0d2z.jpg]

Teknoloji endüstrisinin en büyük isimlerinden ikisi, güvenlik ve verimliliği mobil çalışanlar için geliştirmek adına ortaklık kurduklarını duyurdular.
BlackBerry, Microsoft ile bir ortaklık kurarak BlackBerry Enterprise BRIDGE'i yayınlayacağını açıkladı. Bu yayın, Microsoft'un en popüler programları ile BlackBerry'nin güvenli, mobil çalışma araçlarını birleştirecek. Microsoft’un Bulut ve Verimlilik çözümlerinin birleşik güçleri, BlackBerry’nin mobil güvenlik alanındaki deneyimi ile birleşerek bankalar, sağlık hizmeti sağlayıcıları, hukuk firmaları ve merkezi hükümetlerin isteklerini fazlasıyla karşılayacak.
Yeni hizmet ile kullanıcılar, Word, Excel ve PowerPoint gibi Office 365 yazılımları dahil olmak üzere; Microsoft'un mobil uygulamalarına BlackBerry Dynamics hizmeti içerisinden erişebilecekler.

Duyuru üzerine konuşan, BlackBerry Global Sales Başkanı Carl Wiese;
BlackBerry, kurumsal verileri mobil cihazlarda korumak için her zaman yeni ve yenilikçi yollarla pazara liderlik etti. Ortak müşterilerimizin yerel Office 365 mobil uygulamalarını kullanmaları için hiper güvenli bir şekilde ihtiyaç olduğunu gördük. BlackBerry Enterprise BRIDGE bu ihtiyaca cevap veriyor ve BlackBerry ile Microsoft'un iş gücünün, günümüzün bağlantılı dünyasında son derece verimli olmasını nasıl sağladığının mükemmel bir örneğini oluşturuyor. dedi.

Microsoft'un Worldwide Commercial Business Başkan Yardımcısı Judson Althoff;
Dijital teknolojinin hızlı bir dönüşüm geçirdiği bir çağda, müşteriler güvenilir bir ortak arıyorlar. Müşterilerimiz sürekli yeniliği sunan ve bunu güvenle yapan verimlilik ve işbirliği araçları için Microsoft 365'i seçiyor. BlackBerry ile birlikte, bunu bir sonraki seviyeye taşıyacak ve işletmelere güvenli üretkenlik için yeni bir standart sunacağız. dedi.

Bu anlaşmanın bir parçası olarak Microsoft, BlackBerry Dynamics'in yanı sıra firmanın; Secure, UEM Cloud, Workspaces ve AtHoc platformlarını Azure Cloud'a ekleyerek mobil çalışanları daha esnek bir şekilde işlerine devam etmelerine imkan tanıyor.

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
21.03.2018, 22:38
Yorum: #2
Cvp: BlackBerry ve Microsoft'tan işbirliği !
Hayırlı olsun

BlackBerry KEYone Black Edition Cihazımdan BT App ile Gönderildi.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi