Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry ve Fleet Complete Satış Ortaklığı için Anlaştı!
30.09.2017, 12:24 (Bu konu en son: 02.10.2017 Tarihinde, Saat: 11:48 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry ve Fleet Complete Satış Ortaklığı için Anlaştı!
[Resim: rJVqLm.jpg]

BlackBerry ve Fleet Complete, Filo Complete'nin mevcut filo izleme ve izleme çözümünü genişletecek bir satış ortaklığına girdiklerini açıkladı. Özellikle nakliye ve lojistik endüstrisi için bu iyi bir haber. Filo yöneticileri artık gerçek zamanlı olarak operasyonların en kapsamlı görünümüne sahip olacaklar. Genişletilmiş çözüm, taşıyıcılar için daha iyi varlık kapasitesi yönetimi sağlar. Dijital yük nakliyesine izin verir ve römorkların ve konteynerlerin çevresel koşullarını tek bir ara birimde birleştirir.

Fleet Complete CEO'su Tony Lourakis;
"Müşterilerimizin karşılamak için çabaladığımız çok çeşitli ihtiyaçlarına ve BlackBerry ile işbirliği yapmalarına, geniş IoT platformumuz aracılığıyla kendilerine sunulan yetenekleri genişletmelerini sağladık. BlackBerry Radar'ın eklenmesiyle müşterilerimize, özellikle taşıyıcılara ve nakliyecilere pazardaki en bütüncül çözümü sunuyoruz"dedi.

BlackBerry Radar, taşımacılık ve lojistik yönetimindeki boşlukları doldurmak için özel olarak oluşturuldu. Sürekli varlık görünürlüğünü ve analitikliğini sağlayan, web uygulaması ile donatılmış son derece düşük teknoloji ürünü bir bakım cihazından oluşur. BlackBerry Radar, bugün piyasadaki diğer karşılaştırılabilir çözümlerden daha fazla sensör okur ve daha yüksek bir frekans sunar. Tüm veriler, kullanıcı bilgilerinin gizliliğini her zaman korur. Bir bulut platformuna güvenli bir şekilde saklanır. Bu ortak all-in-one filosu ve varlık yönetimi çözümü, filo ve lojistik yöneticileri için operasyonel matrisleri önemli ölçüde iyileştirip basitleştirecektir. Artık araç ve römorklarından daha geniş bir veri yelpazesine erişebilmekte ve diğer veri noktalarının arasında yük durumu, sıcaklık, nem ve basınç bilgileri tek bir sezgisel harita görünümü ile eklenebilmektedir. Bu bilgiler, kullanılabilir yük kapasitesini yönetirken veya alıcı gibi devlet düzenlemelerine ve istemci gereksinimlerine uymak için üretken gibi yüksek değerli hassas malların taşınmasında kritik öneme sahiptir.

BlackBerry'de Kıdemli Başkan Yardımcısı, Philip Poulidis;
"Filo Complryr ve BlackBerry, lojistik ve tedarik zinciri endüstrisinin dönüşümünü hızlandırmak için paylaşılan bir vizyona sahipler. Kullanımı ve verimliliği arttırmak ancak nakliye filosundaki tüm varlıkların sürekli olarak görünürlüğüne sahip olmanız durumunda gerçekleşebilir. Birlikte çalışarak, lojistik verimsizliklerinden ötürü fazla nakliye kapasitesinin kilidini açabilir ve her iki gücün de tüm filosundaki görünürlüğünü artırabiliriz" dedi.

Fleet Complete'in çözümlerini BlackBerry Radar ile birleştirmek, müşterilerin araçlarından ve römorklarından daha geniş bir veri yelpazesine erişmelerini sağlayarak, diğer veri noktalarının arasında yük durumu, sıcaklık, nem ve basınç bilgilerini tek bir sezgisel harita görünümü ile ekleyecek. " Başlangıçta, Fleet Complete'in BlackBerry Radar ile entegre çözümü, ABD'deki Carrier Channel İş Ortağı aracılığıyla müşterilere sunulacak.


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi