Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry ve Check Point Software, Küresel Ortaklık Kurdu!
14.09.2018, 00:07 (Bu konu en son: 14.09.2018 Tarihinde, Saat: 16:21 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry ve Check Point Software, Küresel Ortaklık Kurdu!
[Resim: Bz5o5g.jpg]

BlackBerry Limited ve Check Point Software Technologies LTD, küresel bir ISV (Bağımsız Yazılım Satıcısı) ortaklık yaptığını duyurdu. Stratejik anlaşma Check Point için türünün ilk örneği ve Check Point'in pazar lideri mobil tehdit savunma çözümü olan SandBlast Mobile ile BlackBerry UEM ve BlackBerry Dynamics ürünlerinin birlikte piyasaya sürülmesi planlanıyor. Müşteri deneyimini daha da kolaylaştırmak ve hizmet sunumunu iyileştirmek için BlackBerry'in ekipleri, profesyonel hizmetler ve destek için tek irtibat noktası olarak yeniden satış ve hizmet vermek üzere Check Point SandBlast Mobile çözümüyle tam olarak eğitilecek.

Dünya genelinde verimliliği artırmak ve dijital dönüşüm projeleri sunmak için mobilite çözümlerini benimseyen organizasyonlarla, siber saldırıların daha sofistike hale gelmesine rağmen; mobil güvenlik genellikle göz ardı edilmektedir. Son Check Point araştırması; güvenlik uzmanlarının yüzde 94'ünün şirketlerinin çalışanlarının, mobil cihazlarının ihlalini engelleyebileceğinden şüphe ettiğini ortaya koydu.

BlackBerry'nin Pazarlama Müdürü Mark Wilson:
“Bugünün hiper bağlantı gücü dünyası ultra güvenlik gerektirir. Çoğu zaman, en zayıf bağlantı olma potansiyeline sahip olduktan sonra belirli bir güvenlik hareketliliği stratejisi kullanan işletmeleri duyuyoruz. BlackBerry ve Check Point, siber güvenlik etrafında dönen ve her şirkete sektörde tanınmış çözümleri masaya taşıyan bir DNA'yı paylaşıyor. Ortaklık doğal bir uyum ve bizim ISV ekosistem için büyük bir ektir.“ dedi.

Check Point Yazılım Teknolojileri Mobil Güvenlik Çözümleri Başkan Yardımcısı Jeremy Kaye:
“İşletmelerin mobil cihazlarını güvenlik savunmalarındaki zayıf noktalardan korumak için mobil filolarında tutarlı ve kapsamlı bir tehdit önlemi kullanmaları gerekiyor. Check Point ve BlackBerry'nin şirketteki mobil siber saldırıları önlemek için güçlerini birleştirmesiyle, her işletmenin ihtiyaç duyduğu sınıfının en iyisi olan mobil tehdit önleme teknolojisini sağlıyoruz.”dedi.

Secure your Mobile Phone Now:


Check Point'in SandBlast Mobile'ı BlackBerry Dynamics, BlackBerry Unified Endpoint Management (UEM) ile etkinleştirildi ve entegre edildi. Dynamics platformu, mobil uygulamalar ve e-postalar için gelişmiş, olgun ve test edilmiş bir kap sunarak güvenli bir kurumsal hareketlilik için temel sağlarken, güvenlik açısından kapsamlı bir noktadan noktaya yaklaşım sağlar. SandBlast Mobile ile geliştirilmiş olan çözüm, tüm cihazlarda iş varlıklarını ve hassas verileri siber saldırılardan güvenli bir şekilde koruyor. SandBlast Mobile 3.0, mobil kimlik avı saldırılarını önlerken, verilerin ve çalışanların güvende tutulmasına yardımcı olmak için cihazdaki tüm zararlı ağ trafiğini de belirler. Kullanıcıların, davranışları analiz edildikten sonra onaylandığı veya kötü amaçlı olarak işaretlendiği sanal, bulut tabanlı bir ortamda mobil cihazlara indirilen uygulamaları çalıştırmasına olanak tanır. Diğer özellikler arasında; cihazdaki ağ trafiğini denetleyerek ve kontrol ederek, tüm uygulamalar ve tarayıcılarda kimlik avı saldırılarını engelleyerek ve kötü niyetli komut ve kontrol sunucuları ile iletişimleri devre dışı bırakarak cihaz ağ koruması sağlar Check Point'in çözümü, şimdi BlackBerry'nin Marketplace'ınde mevcut olup; ağ güvenliği yeteneklerini mobil cihazlara genişleterek, işletmelerin yeni çıkan tehditlerin önünde durmasını sağlıyor.

BlackBerry'nin ISV ekosistemi, geçen sene %25 oranında büyüyen önemli bir ivme yakaladı. ISV ortakları, geliştiricilerin her kullanım durumu için güvenli, güçlü ve özelleştirilmiş mobilite çözümleri oluşturmasını sağlayan kurumsal sınıf bir araç seti olan BlackBerry Development Platform'a erişebilir.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi