Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry UEM Entegrasyonu için Slack ile Ortaklık Kuruyor!
12.08.2017, 02:11 (Bu konu en son: 14.08.2017 Tarihinde, Saat: 09:47 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry UEM Entegrasyonu için Slack ile Ortaklık Kuruyor!
[Resim: y3ZkQ0.jpg]

BlackBerry UEM'den BlackBerry Dynamics'e kadar her ürün; müşterilerin kuruluşlarını güvenli hale getirmelerine, bağlanmalarını ve yönetmelerini sağlamak için giderek büyüyen kurumsal yapıyı genişletmek için oluşturulmuştur. Kanadalı firmanın daha önce de belirttiği gibi uygulama geliştirme bu dönüşümde kilit rol oynamaktadır.

BlackBerry, iş dünyası platformunu genişletmeye devam ederken, ortaklıklarını da geliştirmeye başlamıştı. Inside BlackBerry Blog aracılığıyla duyurulan en son ortaklıklarından biri, AppConfig aracılığıyla BlackBerry UEM entegrasyonu için Slack ile bir araya geldiğini belirtiyor.

Geliştiricilerin daha iyi kullanılmasına yardımcı olmak için bu sene başında bir EMM üyesi olarak AppConfig Topluluğuna katıldık. 2016'da kurulan AppConfig, kalkınma için ortak doğal bir yaklaşım kurarak dağıtımı ve benimsemeyi basitleştirir. Geliştirme ekipleri AppConfig kullanarak, hangi platformda olursa olsun tutarlı bir şekilde çalışan uygulamalar için yapılandırma ilkeleri oluşturabilir. AppConfig üyeliğimiz ile BlackBerry, gelecek vaat eden geliştiriciler ve kuruluşlarla ortaklıklar kurdu. En sonuncusu, güçlü işyerinde işbirliği platformu olan Slack'le birlikte. AppConfig sayesinde, BlackBerry UEM'i Slack ile entegre ettik ve uygulamanın mobilite yönetimi ürününün piyasaya sürülmesini destekledik. BlackBerry UEM'yi AppConfig aracılığıyla Slack ile entegre etmek, müşterilerimize, BlackBerry Work, 80+ ISV uygulamaları ve SDK'lar aracılığıyla geliştirilen 4000'den fazla özel uygulama da dahil olmak üzere Dynamics güvenli uygulamalarımızın yanında dağıtmalarını ve yönetmelerini sağlayacaktır. Mobil uygulama yönetiminde tanınmış bir lider olan BlackBerry'nin güvenlik uzmanlığı, çalışanlarınızın bağlı kalmaları ve üretken olmaları için ihtiyaç duydukları her şeyi verilerinizden ödün vermekten endişe duymadan donatmalarını sağlar. İşletmenizi dönüştürmek, birkaç yenilikçi fikirden fazlasını gerektirir. Çok çalışmak ve yetenekli yazılım geliştiricileri gerekir. Üstelik, esnek bir portföyü olan bir ortak, kapsamlı uzmanlık ve müşterilerine adanmışlık gerektirir. BlackBerry tam olarak ve Slack ile olan ortaklığımız bu gerçeğin bir göstergesiymiş gibi görünüyor.

Slack'in Enterprise Mobility Management ile nasıl entegre olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. bakabilirsiniz.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi