Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry Telefon Üretimine Devam Edecek!
08.04.2016, 22:51 (Bu konu en son: 16.04.2016 Tarihinde, Saat: 15:39 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry Telefon Üretimine Devam Edecek!
[Resim: y596G9.jpg]

BlackBerry Q4 mali çeyrek raporunda 600.000 cep telefonu sattığını açıklamıştı. BlackBerry şirketi CEO'su John CHEN, yaptığı röportajda şimdilik cep telefonu sektöründe kalacaklarını açıkladı. Açıklamasına 2016 yılı ve daha sonraki süreçte, fiziksel klavyeli ve tam dokunmatik ekranlı iki adet orta segment Android işletim sistemli cihazı piyasa süreceğini de ekledi.
Kanadalı firma cep telefonu bölümünde son çeyrek raporunda, bir önceki çeyrek raporlarına göre; yarıya iyileşme göstermiş ve işlerin düzeldiği açıkça görülmüştü. John Chen'de yaptığı açıklamada, cep telefonu bölümünde karlılık elde etmeye devam ettikleri takdirde yoluna devam edeceğini belirtmişti.

John CHEN'in BlackBerry Priv Satışları ile İlgili Yaptığı Açıklama:
"BlackBerry Priv'in ABD satış fiyatı 700$'dır. Biz Priv'i satışa sunarken, daha çok kurumsal müşterileri hedef aldık. BlackBerry Priv çok kaliteli bir ürün olmasına rağmen, itiraf etmeliyim ki fiyatı oldukça yüksekti. Bizim ilk Android'li cihazımız olan BlackBerry Priv, üst segment bir telefondu. İlk Android'li cihazımızı üst segment olarak piyasa sürmek doğrusu pek akıllıca değildi. Zaten kurumsal müşterilerimiz, BlackBerry Priv'in satış fiyatının 700$ olmasını yüksek bulduklarını ve 400$'lık cihazlar ile daha çok ilgilendiklerini belirttiler. Şunu da belirtmeliyim ki; BlackBerry Priv'ı daha uygun fiyata satışa sunmuş olsaydık, satışlarımız daha da yüksek olacaktı."

John Chen'in yaptığı açıklamalardan da anlıyoruz ki, Kanadalı firma iki adet orta segmentli ve Android işletim sistemli cihaz piyasaya sürecek. Eğer bu iki model ile beklediği satış rakamlarına ulaşamaz ise telefon bölümüne kilidi vuracaktır.
Yorumlarınızı bekliyoruz.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi