Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry, "SHIELD Advisor" Programını Duyurdu!
11.02.2018, 16:24 (Bu konu en son: 12.02.2018 Tarihinde, Saat: 15:45 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Erkan KARACAOĞLU.)
Yorum: #1
BlackBerry, "SHIELD Advisor" Programını Duyurdu!
[Resim: nORypg.png]

Bağlanmış cihazların işletme operasyonlarının ayrılmaz bir parçası olduğu bir dünyada, güvenliklerini sağlamaya duyulan ihtiyaç her zamankinden daha büyük. Kanadalı firma bu nedenle iş ortaklarının riskleri daha iyi yönetmesine ve iş yerindeki IoT cihazlarının güvenliğini artırmasına yardımcı olmak için yeni bir girişim olan SHIELD Advisor Programını duyurdu.

BlackBerry, Global Kurumsal Yazılım Kanalları Başkan Yardımcısı Richard McLeod;
"Mobilite, 21. yüzyılın çalışma alanının en heyecan verici bölümlerinden biridir ve özel kurumsal uygulamalar, mobil işbirliği araçları, iş verimliliği ve çalışan verimliliği için bir nimettir. Güvenlik risklerini yönetmek ise giderek büyüyen bir sorundur. Yeni SHIELD Danışman akreditasyonu ile müşterilerin uç noktalarını yönetmelerine, tehditlere karşı korunmalarına ve en önemlisi daha iyi güvenlik kararları vermelerine yardımcı olmak için BlackBerry'nin mobil güvenlik çerçevesine ve kapsamlı IT risk değerlendirme araçlarına erişebilecekler." dedi.

BlackBerry SHIELD Danışmanları, müşterilere mobil güvenlik sistemlerini satıcı tanımlı olarak ve gizli bir şekilde gözden geçirmeyi bilen, BlackBerry'nin mobil cihaz güvenliği için en iyi uygulamalarıyla ilgili 15 yılı aşkın tecrübelerinden yararlanma becerisine sahiptir. Şu anda SHIELD Danışmanı Programı yalnızca Gold veya Platinum BlackBerry kurumsal ortakları tarafından kullanılabilir.

ISEC7 CEO'su Marco Gocht;
"Uç noktaların artması, hibrid altyapılar, akıllı telefonlar ve tabletlerdeki mobil verilerin ve dokümanların giderek artan şekilde işlenmesi, şirketlerin korunma ihtiyacı ile el ele gidiyor. İlk akredite edilmiş BlackBerry SHIELD Danışmanı olarak müşterilerimizin mobil altyapısını en üst düzeyde sağlamasına yardımcı olabiliriz."
dedi.

SHIELD Danışmanlık Programı, BlackBerry'nin çalışanları, insanları, süreçlerin ve verilerin sürekli değişen mobil iş ortamında gezinmek için ihtiyaç duyduğu güvenlik çözümlerini sunmak için attığı bir diğer adımdır.


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi