Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry, Purebred'i İlk Destekleyen Olduğunu Açıkladı!
18.10.2017, 22:03 (Bu konu en son: 19.10.2017 Tarihinde, Saat: 10:21 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry, Purebred'i İlk Destekleyen Olduğunu Açıkladı!
[Resim: o60yQm.jpg]

Kanadalı firma Savunma Bakanlığı tarafından kullanılan tüm önemli platformlarda Purebred'i ilk destekleyen olduğunu açıkladı. Mevcut güvenlik kimlik bilgilerini genişleten BlackBerry, şimdi safkan anahtar yönetim sunucusunu; iOS, Android, Android Enterprise, Samsung Knox, Windows 10 ve BlackBerry 10 gibi Savunma Bakanlığı tarafından kullanılan tüm önemli platformları ilk destekleyen olduğunu duyurdu. DoD PKI aboneleri için yazılım sertifikalarını mobil cihazlarda dağıtmanın güvenli, ölçeklenebilir bir yöntemi olan Purebred; kimliği doğrulamak ve onaylamak için Ortak Erişim Kartı (CAC) veya Kişisel Kimlik Doğrulama (PIV) kartı taşıma veya sunma ihtiyacını hafifletmeye, güvenli web sitelerine erişim, e-postaları dijital olarak imzalama ve şifresini çözme, ayrıca ağ kaynaklarına erişme veya kimlik doğrulamasını yapmaya yardımcı olur.

BlackBerry Global Satış Pazarlama Sorumlusu Carl Wiese;
"Platform ne olursa olsun türetilmiş kimlik bilgilerinin otomatik olarak iletilmesi, ajansların güvenlik durumunu iyileştirmesini ve çalışanlara bugünün internete bağlı dünyasında ihtiyaç duyduğu mobiliteyi sağlayacaktır. BlackBerry, askeri sınıf şifrelemeden, safkan desteğe kadar; ABD hükümetine, insanlarını, cihazlarını, işlemlerini ve sistemlerini bağlamak ve güvence altına almak için kapsamlı, bütünsel bir yaklaşım sunmaktadır."dedi.

Türemiş kimlik bilgileri, doğrulamak için Ortak Erişim Kartı (CAC) veya Kişisel Kimlik Doğrulama (PIV) kartını taşımaya veya sunmaya gerek kalmadan, kullanıcıların güvenli web sitelerine hızlı şekilde erişmelerini, dijital olarak imzalanması gereken e-postaları imzalamalarını ve şifresini çözmelerini, ayrıca ağ kaynaklarına erişmesini veya kimlik doğrulamasını sağlamasına olanak tanır. Hem hükümette hem de kurumsal kullanımda on milyonlarca kart ile BlackBerry'nin türetilmiş kimlik bilgileri için desteği, BT'ye üretken iş akışları üzerinde önemli derecede azaltılmış bir etkiyle kendilerini hızlı bir şekilde tanımlama gücünü kullanıcılara sunarken, BT'nin güvenli bir kimlik doğrulama mekanizması sağlamasına olanak tanıyacak.

BlackBerry Yazılımı - Kurumsal Nesnelerin Güvenliğini Sağlama:


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi