Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry Priv Marshmallow BETA İlk Sürümü Hazır!
13.04.2016, 18:24
Yorum: #1
BlackBerry Priv Marshmallow BETA İlk Sürümü Hazır!
[Resim: g8G0Zb.jpg]

Bildiğimiz üzere BlackBerry Priv için, Marshmallow BETA sürümü kullanıcılara sunulacaktı. Kanadalı şirketten gelen bilgilere göre, BlackBerry Priv için Marshmallow BETA sürümünün ilk dalgası hazır ve indirilmek üzere onaylandı. Tabi BlackBerry Priv kullanıcıları, Marshmallow BETA sürümüne güncelleyebilmek için, BETA test programına kayıt olması gerekmekteydi.

Peki BlackBerry Priv kullanıcıları güncellemeyi nasıl alacak? Öncelikle BETA Test programına kayıt olması gerekiyordu. Daha sonra normal sistem güncellemesi gibi bildirim gelecek ve güncellemeyi onaylamanız takdirde cihazınızı Marshmallow sürümüne güncelleyebileceksiniz. Güncellemeyi elle yapmak için; "Ayarlar>Hakkında>Sistem Güncellemeri>Güncllemeri Kontrol Et" adımlarını takip edebilisiniz. Güncelleme görünmez ise telaş yapmanıza gerek yok, çünkü sadece bazı BETA test programına kayıt olanlar bugün alabilecek. Hafta sonuna kadar ise tüm, BETA test programına kayıt olan BlackBerry Priv kullanıcıları güncellemeyi almış olacak.


BlackBerry cephesinden gelen açıklama :
"Marshmallow Beta test programına kayıt olan, BlackBerry Priv kullanıcıları için Marshmallow BETA sürümü bugün itibari ile indirilmeye hazırdır. Şimdilik küçük bir grup için hazır olan güncelleme, ile kullanıcıların görüşleri oldukça değerlidir. Tabi test programına kayıt olan tüm kullanıcılara, hafta sonuna kadar güncellemeyi almış olmasını umuyoruz. Kritik sorunları vb için, tüm kullanıcıların geri bildirimi önemlidir."

E-Posta: erkan@bbturk.com

BBM PIN: EF01702A

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi