Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry Priv İçin Power Tools Uygulaması!
17.06.2016, 10:57
Yorum: #1
BlackBerry Priv İçin Power Tools Uygulaması!
[Resim: db7ZPp.png]

Tüm BlackBerry OS 10 kullanıcılarının yakından tanıdığı, OS 10 uygulamalar geliştiren "Toysoft Inc." popüler uygulamalarından olan "Power Tools" adlı uygulamasını Android platformuna da taşımıştı. Bu uygulama BlackBerry Priv cihazınız için, tıpkı bir isviçre çakısı gibi birçok özellik ile geliyor. "Power Tools" uygulaması günlük görevleri kolaylaştırarak verimliliğinizi artıracak tüm verimlilik araçları ile doludur. Uygulama günlük alarm, sesli bildirim, çağrı engelleme, metin ve e-posta mesajı spam kontrol, çağrı kaydetme, geofencing ile tetikleme olayı, duvar kağıdı değişlikleri ve cihazınızı yönetmek ve daha birçok güzel özelliklere sahip mükemmel bir uygulamadır.

Power Tools Uygulamasının Özellikleri :

AppLock : Herhangibi bir uygulamayı parola ile kilitleyebilirsiniz. Doğru şifre olmadan kullanıcı uygulamayı çalıştıramaz.

Pil Tasarruf Modu: Pil seviyesi düşük olduğunda Wifi, Bluetooth ve ekran parlaklığını otomatik olarak kapatmak için ayarlayabilirsiniz

Geofencing: Konum belirleyerek yola çıkın ve tetikleme olayı oluşturun. Tetikleyici sayesinde Wifi, Bluetooth, herhangi bir uygulamayı başlatabilir, ses profilini ayarlayabilir, bir zil sesi oynatabilir, bir bildirim gösterebilir ve titreşimle yapabilirsiniz. Etkileşimli haritadan bir yer seçebilir ve tetikleyici olay için yarıçapı ayarlayabilirsiniz

Ses Profili: Bir ses profilinden diğerine geçmek için, gün içinde belirlediğiniz bir saati ayarlayın. Örn: 9:00 her gün Titreşim ses profilini ayarlayın. Değişen sistem ses profilinin yanı sıra aynı zamanda medya, alarm, zil ve bildirim sesleri değiştirebilir.

Zamanlayıcı: Zamanlayıcı gün boyunca kapalı gidecek bir zamanlayıcı olayını ayarlamanıza olanak verir. Bluetooth,alarm,wifi, veya ekran parlaklığını zamanlayıcı otomatik olarak kapatır.

Sistem Bilgisi: Bellek, donanım, ekran ve batarya durumu gibi bilgilerini görüntüleyebilirsiniz.


Wallpaper Changer: Bir zaman belirleyerek ana ekran duvar kağıdı sürekli değişir. Rasgele veya sırayla duvar kağıdı değiştirmek için ayarlayabilirsiniz. Opsiyon Normal, Siyah & Beyaz veya Sepya gibi duvar kağıdı efekti ayarlamak için, sadece sevdiğiniz duvar kağıdları olan bir klasör seçmeniz yeterli.

Good Morning: Power Tools anlık zamanı, dış hava sıcaklığını,randevularınızı (Google Takvim) ve yeni e-posta mesajları sesli konuşma ile bildirir.

Sarsıntı: Alarm zil sesini durdurmak için cihazınızı sallamanız yeterlidir.

E-posta Spam Filtresi ve Zil: Reklam ve spam e-postaları, gelen kutunuza ulaştığında zil sesi ile uyarır. GMail, Yahoo, Outlook / Hotmail ve IMAP sunucularını destekler.

NOT: Uygulamanın ücretsiz sürümü ile belirli fonksiyonlara erişim kısıtlanabilir. Uygulamanın tüm imkanlarından yararlanmak için full sürümünü satın almanız gerekebilir. Uygulamanın full sürümü 2.99$'dır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF0304F1
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
24.06.2016, 02:35
Yorum: #2
RE: BlackBerry Priv İçin Power Tools Uygulaması!
Merhabalar benimde bir sorum olacak: sürekli yanan BlackBerrynın yeşil ışığı da var mı? Power tools da??

Passport Cihazımdan BT10 ile Gönderildi.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi