Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry Priv için Marshmallow Geliyor!
31.03.2016, 13:25 (Bu konu en son: 31.03.2016 Tarihinde, Saat: 15:07 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry Priv için Marshmallow Geliyor!
[Resim: privmarshmallow.jpg]

Kanadalı firmanın ilk Android'li modeli olan BlackBerry Priv için Android 6.0 Marshmallow sürümü üzerinde çalışıp, çalışmadığı merak ediliyordu. Priv kullanıcıları ise bu güncellemenin, cihazlarına gelmesini sabırsızlıkla bekliyorlardı. Bildiğimiz üzere BlackBerry Priv'in Android 6.0 Marshmallow sürümünü çalıştırdığı daha önce görüntülenmemişti.BlackBerry de, Priv için 6.0'ı; 2016 ilk çeyreği içinde yayınlayacağını söylüyordu.
Aşağıdaki videoda, BlackBerry Priv üzerinde çalışıldığını görebiliriz. Priv kullanıcılarını bekleyen gözle görülür bir değişiklik olmasa da, aslında uygulama izinlerini özelleştirme gibi birçok derin değişiklik olduğu anlaşılıyor.


<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/6_rAWeiw9Nw" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Video'da Görülen Yenilikler
• App Standby: (Telefonunuz bekleme modunda iken, uygulamaların etkilerini sınırlayıp, pil ömrünü uzatarak şarjınızın daha uzun süre gitmesini sağlar)
• Improved App Permissions: ( Uygulamalar genelde cihazınızın üzerinde erişim sağlamak ister. Uygulamaların cihazınız üzerindeki erişimini, kendiniz belirleyebilecek ve dilediğiniz zaman kapatabileceksiniz.)
• Doze: (Cihazı otomatik olarak uyku durumuna alacaktır. Telefonu şarj etmeyi unuttuğunuzda bile alarm uygulaması çalışacaktır.)

Video BlackBerry Priv'a Android Marshmallow'un neler getireceğini göstermektedir. Geliştiriciler belki bu video ile bir BETA sürecini başlatarak, daha fazla ek özellikler getirebilir ve süreci hızlandırmaya katkıda bulunabilirler. Kanadalı firma da, BlackBerry Priv için Marshmallow sürümünü hazır gördüğü zaman indirmeye sunacaktır.

E-Posta: erkan@bbturk.com

BBMe: EF01702A

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
31.03.2016, 16:01
Yorum: #2
RE: BlackBerry Priv için Marshmallow Geliyor!
BlackBerry Passport silver edition 2 haftalık iken böyle bir güzel haber duymak çok acı verici priv A mı geçsek ne :-))))
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi