Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry Priv için En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları!
17.07.2016, 23:51 (Bu konu en son: 18.07.2016 Tarihinde, Saat: 11:34 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry Priv için En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulamaları!
[Resim: 0DoE3R.png]

Akıllı telefon kullanıcıları telefonları ile çektiği fotoğrafların kalitesine ve daha güzel fotoğraf oluşturma uygulamalarına ilgisi her geçen gün artıyor. Android işletim sistemli ilk BlackBerry modeli olan BlackBerry Priv kullanıcıları da buna dahil. Kanadalı firmada Priv cihazının kamera yetenekleri geliştirmeye devam ediyor ve büyük önem veriyor.
Tabi bu sebebler nedeniyle çok sayıda fotoğraf düzenleme uygulaması, günümüzde çok popüler hale geldi. Google Play Markette oldukça fazla fotoğraf düzenleme programı var ve bunları hepsini denemek neredeyse imkansız. BlackBerry Priv kullanıcılarını bu zahmetten kurtarmak için en iyi fotoğraf editörlerinin listesini sizin için derledik.

Adobe Photoshop Lightroom ve Adobe Photoshop Express
[Resim: VY10ky.png]

Adobe geçen yıla oranla önemli ölçüde mobil uygulamalarını geliştirdi. Lightroom ve Photoshop Express önde gelen editörlerinden biri olarak kabul edilir. Adobe Creative Cloud ayarı herhangi bir cihazdan görüntülere erişim sağlamakta ve benzeri uygulamalardan daha güçlüdür. Lightroom ile bir dokunuş ile orjinal sürümüne dönüş yapacağınız için görüntüler ile deneme yapabilirsiniz. Bir filtre uygulamak, görüntüyü kırpmak, kaliteyi ayarlamak, doğru kusurları kapatmak ve çok daha fazlasını geliştirmek için otomatik işlevini kullanın: Buna karşılık, Photoshop Express yardımıyla temel fotoğraf editörü dışındaki ayarları kullanmak da mümkün. Bu iki uygulama her zaman bilgisayar başında olmayan fotoğrafçılar için idealdir.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.


Cupslice Photo Editor
[Resim: bbdGlV.png]

En iyi fotoğraf editörleri arasında Cupslice listede yer almayı hak ediyor. Bu uygulamanın filtre ayarları ilginç ve sıradışı olduğu için hoşunuza gidebilir. Buna ek olarak, uygulamada zengin bir etiket seçimi var. Cupslice uygulaması kendi zevkinize uyacak şekilde özelleştirilebilir. Temel araçlardan bazıları kullanarak doğal fotoğraflar oluşturabilirsiniz ve diğer taraftan fotoğraf kalitesini bozmaması en büyük artısıdır. Yardım teklif kontrast kontrolü, parlaklık, arka plan rengi ayarı, doygunluk ve daha fazlası. Eğer birden fazla fotoğraf birleştirmek istiyorsanız, çeşitli kolajlar oluşturmanız gerekiyorsa Cupslice uygulaması biçilmiş kaftan. Bu uygulama ile yaratıcı olun ve parmaklarınızın ucunda yeni ve harika fotoğraflar oluşturun.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.


Fotor Photo Editor
[Resim: L3WnZZ.png]

Tek nokta fotoğraf düzenlemesi, paylaşma ve satış platformudur. Fotor, BBC tarafından Photoshop’ın hafif ve uygun bir versiyonu olarak övülmektedir, mobil cihazlarınızda onunla resimlerinizi güzelleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, Fotoğrafçılık konularının haftalık güncelleştirmelerine katılarak, dünyanın her yerinden fotoğrafçılık hayranları ile rekabet edebilirsiniz. Elit fotoğrafların keyfini çıkarın. Ayrıca 6 farklı kamera modu, Kılavuz, Büyük Düğme, Patlama, Kare, Zamanlayıcı ve Dengeleyici özellikleri ile en net fotoğrafları çekmenize yardımcı olur. Alanın sığ derinliği ve taklit SLR düzeyli diyafram açıklığı bulanıklaştırma etkisi ile karakterize “odaklama” fonksiyonuyla, şekil ve kapsamı özgürce ayarlayabilirsiniz. Otomatik ayar özellikli ”Geliştirme” ve hızlı resim düzeltme, tüm ekranı kaydırarak resim ayrıntılarının ve derinliklerinin hızlı bir şekilde ayarlanmasına olanak sağlar. 13 çeşit “manzara” etkisiyle, bir tuaracılığıyla fotoğraf doygunluğu, parlaklık ve kontrast özellikleri olan Fotoğraf çekme koşullarına hızlı bir şekilde uyum sağlayabilirsiniz. Film tarzı, retro tarzı, Sepya stil, siyah ve beyaz sabitleme ve diğer klasik etkilere uzanan çeşitli seçilebilir “özel efekt” stilleri mevcuttur. Onlarca özelleştirilmiş ayrıntılı ayarlamalar niteliğindeki "Düzenleme", genel resmin veya yerel bölgenin büyük ölçüde optimizasyonunu sağlar. Görüntü yapısını yeniden oluşturmak, resmi standartlaştırmak veya serbestçe kesmek için "kırpma" işlevini kullanın. Ayrıca görüntüyü saat yönünde veya 90° saat yönünün tersine, ya da serbestçe döndürebilirsiniz. Sürekli olarak güncelleştirilen çıkartmalardan, kenarlıklardan ve yazı tiplerinden yapılan seçimler daha zengin resim hikayeleri oluşturur. Bir dolu kolaj şablonu ile 9 fotoğrafa kadar kolajlar hazırlayın. Heyecan verici tümleşik dergi şablonları ile kolaj yapın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.


PhotoDirector Photo Editor
[Resim: NER1LQ.png]

Bu uygulama ile akıllı telefon resimlerinizi değiştirebilir ve bir Canon veya Nikon ile çekilmiş gibi görünmesini sağlayabilirsiniz. Seyahat fotoğraflarınızı photoshop manzara görüntüleri geliştirmek ve sıradan bir fotoğraftan profesyonel kalitede bir sanat eseri oluşturmanızı sağlayacak mükemmel bir uygulamadır. Tatil sezonu için pics festival, sihirli bir dokunuş eklemek için fotoğraf çerçeveleri, filtreler ve efektler kullanın. Hızlı fotoğraf düzenleme uygulaması görsel bir histogram ile RGB ayarlamanızı sağlayan bir zengin yaratıcı kolaj makinesi ile zengin özelliklere sahip fotoğraf editörü birleştirir. Beyaz dengesini veya doygunluğunu değiştirmek ya da tüm görüntü veya belirli bölgelere fotoğraf efektleri ve ayarlamaları uygulayın. Mercek etkileri flare veya hafif sızdırılmış fotoğraflar oluşturmak ve uygulamak için sadece tek bir dokunuş ile fotoğraf filtreleri kullanın. PhotoDirector App, muhteşem National Geographic tarzı sanat içine günlük resimlerinizi açmak için bir dizi araç verir.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.


Aviary Photo Editor
[Resim: DJ0d11.png]

Çok kapsamlı bir fotoğraf editörü ve hemen hemen her şeyi telefonunuzda yapmanıza olanak verir. Tek-tap oto geliştirmek, Muhteşem fotoğraf efektleri, filtreler ve çerçeveler, eğlenceli çıkartmalar, renk dengesi kırpma, döndürme ve fotoğraf düzeltme, Parlaklık, kontrast, renk sıcaklığını ve doygunluğu ayarlama, Netleştirme ve bulanıklık, Renk sıcaklığı, Renk Splash, Focus (Tilt Shift), Çizik ve metin ekleme, Kendi memlere oluşturma, kırmızı göz giderme

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.


Photo Mate R3
[Resim: o7ROAR.png]

Photo Mate, bir resim düzenleyicisi, kütüphane ve android için tahribatsız ham-editör kamera, diyafram veya ISO, bunların yanı sıra özel derecelendirme, etiket ve anahtar kelimeler gibi meta verilere dayalı sıralama ile tüm dosyaları filtreleme gibi bir fotoğraf kütüphanesi sunuyor. Kütüphane hemen hemen herhangi bir kamera ham formatının yanında jpg işleyebiliyor. Etiket ve görüntüleri anahtar kelime ve Photo Mate da masaüstü programları ile uyumlu evrensel XMP Sidefiles üretir hale getirebilirsiniz. Ayrıca Başlık ve Açıklama gibi IPTC-Bilgisi düzenleyebilirsiniz. Photo Mate maruz kalma, diyafram veya ISO gibi tüm önemli exif-bilgilerle birlikte resimleri görüntülemek için bir çözüm sunuyor. Ayrıca, görüntüleyebilir ve hızı görüntülerin yan tarafında en iyi görüntüleri alabilirsiniz. Fotoğraf Mate tahribatsız düzenleme çözümü sunar. Whitebalance ve pozlama üzerinde tam kontrol ile sonrasndakiı süreçte herhangi bir jpg görüntüsünü cr2, nef, ARW, RW2 ve daha fazlası ile ham dosyaları düzenleyebilirsiniz. Pozlama, Kontrast, Işıklar, Gölgeler, Clarity, Titreşim ve hatta Mercek Tabanlı ayarlamalar gibi tüm ortak düzenleme araçları kullanabilirsiniz. Otomatik doğru bozulma, vinyet veya renk sapması fotoğraf Mate'de Lens-Koleksiyonu ile geliyor. İnce ayar için görüntü istiyorsanız; Gradient, Fırça, Kement, hatta Eşik Tabanlı gibi Eğriler veya Katman Tabanlı ayarlamalar kullanabilir ve kamera görüntüleri ve ithal görüntüleri yazdırırken ağınıza erişen, istifleme veya resim ve toplu dönüştürme görüntülerini düzenleyerek birleştirebilirsiniz.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.


PicsArt Photo Editor
[Resim: MJ3dp2.png]

PicsArt #freetoedit etiketi ile beraber çeşitli popüler sosyal platformlarda görüntüler paylaşarak, herkese görüntü paylaşımı, sanat yarışmaları ve işbirlikçi düzenlemeleri üzerinden bağlanmanıza izin verir."PicsArt akıllı telefonunuzun fotoğraflarını sanat eseri haline dönüştürür."(Mashable) ve "... Photoshop gibi pahalı profesyonel araçlarda elde edeceğinize yakın bir işlevsellik. Ancak PicsArt ücretsizdir ve hiçbir talimat ya da eğitim gerektirmez."

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.


Pixlr Photo Editor
[Resim: VY1rrV.png]


Pixlr ile arka plan aralığı için çok çeşitli seçenekler ile fotoğraf kolajları oluşturun. Otomatik Düzeltme ile kolay ve tek tıklamayla rengini dengeleyin. Katman düzenleme ile birden fazla fotoğrafı Double Exposure kullanarak, benzersiz bir görünüm elde etmek için birlikte harmanlayın ve kalem çizimi, mürekkep krokisi, poster ve daha fazlası Stilize ayarı kullanarak bakabilirsiniz. Basit araç seçeneklerini; selfies lekeleri ve kırmızı gözleri gidermek için ya da dişleri beyazlatmak için kullanabilirsiniz. Renk Splash ile bir renge odaklanıp Odak Blur ile etkisini düzenleyin. Eğer Görüntüyü görünüm vermek istiyorsanız, etki paketleri havuzundan seçim yapın. Soğumasını, sesi yükseltmeyi ya da gerçeküstü tonları eklemek ve bindirmeleri ile fotoğrafın havasını ayarlamak için kullanın. Başlıklar ile resminizi Maske veya metin ile kaplayın. Yazı tipi seçin. Size uygun bir stil seçin ve sağ sınır ile düzenleme işlemini bitirin. Ek efektleri, bindirmeleri ve sınır paketlerini büyüyen katalog ile taze şekilde ayarlayın. Sık kullanılanlar tuşu ile en sevdiğiniz efektleri ve bindirmeleri takip edin ve düzenleme sonrasında hızla ve kolayca görüntüleri yeniden boyutlandırın. Instagram, Facebook, Twitter veya E-Posta yoluyla arkadaşlarınızla doğrudan fotoğraf paylaşın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.


Snapseed Photo Editor
[Resim: PMZl7N.png]

Yeni Snapseed 2 ile fotoğraflarınızı bir çırpıda mükemmelleştirin. Bu uygulama, daha önce yalnızca masaüstü bilgisayarlarda kullanılabilen profesyonel fotoğraf düzenleme yazılımlarının gücünü ve denetim yeteneğini mobil cihazınıza taşıyor. Artık parmağınızın hafif bir dokunuşuyla rötuş yapabilir, perspektifi ayarlayabilir, fotoğrafları yeniden düzenleyebilir ve daha pek çok şeyi düzenleyebilirsiniz.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.


Photo Grid
"PhotoGrid ile fotoğraf koleksiyonlarınızı harika kolajlar haline getirebilirsiniz. Profesyonel kolajı anında yaratın hemde inanılmaz kolaylıkta. Fotoğraf kılavuzları, duvar kağıtları, fotoğraf panoları, albümler ve kolajlar için çeşitli düzenlemeler ve resimlerin yerini pratik bir şekilde değiştirmek için sallayın veya istediğiniz yere yerleştirmek için elle seçin. Düzenleyici fotoğraf laboratuvarı içinde hareket ettirmenize, yer değiştirmenize, yönünü döndürmenize, yakınlaştırmanıza, eskiz hazırlamanıza, vb. olanak sağlar. Fotoğraflarınıza ve kolajlarınıza metin, ifadeler ve küçük resimler ilave edin ve kolajlarınızı genel hatlarıyla veya (Instagram için) bir karenin, geniş dikdörtgenin, uzun dikdörtgenin içinde düzenleyin ya da sadece tek bir fotoğrafı kullanın. Facebook, Instagram, Twitter, Flickr, Picasa, Blogger, Tumblr, Google Plus, eposta, vb. yoluyla paylaşın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.


VSCO Photo Editor
Kendini ifade etme topluluğu olan VSCO'da yaratın, keşfedin ve bağlanın. Üstün mobil hazır ayarları ve gelişmiş kamera kontrolleri ile resimlerinizi çekin ve düzenleyin. VSCO profilinizde resimler yayınlayın veya başkalarını profilinize yönlendirin. Takip ettiğiniz insanların içeriklerini, topluluktan seçkin çalışmaları ve VSCO Originals'dan özel yayın içeriklerini keşfedin. VSCO Topluluğuna katılın. Dünyanın her yerinden arkadaşlar ve insanlar bulup, takip edin.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.


Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

E-Posta: erkan@bbturk.com
BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi