Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry Priv için 8. Android Marshmallow BETA Sürümü Yayınlandı!
30.07.2016, 11:47 (Bu konu en son: 30.07.2016 Tarihinde, Saat: 12:18 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry Priv için 8. Android Marshmallow BETA Sürümü Yayınlandı!
[Resim: v4128A.png]

BlackBerry beta test programı için Android Marshmallow Beta güncellemelerini yayınlamaya devam ediyor. Kanadalı firma yeni bir beta sürümü daha yayımladı. Önceki güncellemeler de olduğu gibi, tüm kullanıcılar için geçerli değildir ve sekizinci beta sürümüdür. Yapı numarası AAF960 olan yükseltme ile Ağustos başındaki güvenlik güncelleştirmesini getiriyor. Beta güncelleme STV100-1 model numarasına sahip, ShopBlackBerry, Amazon, T-Mobile ve ABD'den satın alınmış cihazlar için kullanılabilir. AAF960 yapı numarasına sahip olan güncelleme, AT&T ve Verizon cihazları hariç olmak üzere, tüm PRIV cihazları için artık kullanılabilir durumdadır. Beta sürüm bir önceki güncelleme üzerindeki düzeltmeleri ve aynı zamanda Ağustos güvenlik yamalarını içermektedir. 186 MB boyutundaki güncellemeyi almak için yapı numaranız AAF960 olmalıdır. Aşağıdaki tablodan hangi BlackBerry Priv modelinin beta sürümü aldığına bakabilirsiniz.

[Resim: 6nAV5l.png]

E-Posta: erkan@bbturk.com
BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi