Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry Priv Android 7.0 gelemeyecek?
02.11.2017, 17:18 (Bu konu en son: 02.11.2017 Tarihinde, Saat: 17:31 düzenlenmiştir. Düzenleyen: Esat CAN.)
Yorum: #8
Cvp: BlackBerry Priv Android 7.0 gelemeyecek?
Katıldığım yerler olsada katılmadığını yerlerde var . BlackBerry priv öyle yada böyle nougat almalıydı Sebebi ise bu gibi konular ve sonraki modellere de algı olarak olumsuz döner. Ancak bu privin mevcut halini geriye düşürmez. Ayrıca şarj olarak priv iyi durumda . Şuan sıfırı 1500 TL olan bir cihazdan bahsediyoruz.

STV100-4 Cihazımdan BT App ile Gönderildi.

BlackBerry istese de bir Android cihazını yüz üstü bırakamaz . Basit bir örnek vermek gerekirse keyone a yapılan bir klavye güncellemesi prive de gelir. Arayüz dahil hepsi play storeden güncelleme alıyor sürüm fark etmeden yayınlandığında tüm Android BlackBerry ler o güncellemeyi alıyor . İşletim sistemi güncellemesi , hızlı ayarlar , çoklu pencere görünümü, ayarların içeriği, yeni ayar seçenekleri ve ufak yeni özellikler. Ve arka plan hizmetlerinde değişiklikler .. Bu gibi şeyler işletim sistemi güncellemesi ile oluyor . Priv cihazının ilk sürümü olan 5.1 sürümünden şuan ki sürümü olan 6.1 e yükseldiğinde bu arka plan hizmetlerinde ciddi iyileştirme olmuştu. Ve ihtiyaç vardı . Ancak şuan ki sürümde düzeltme ihtiyacından ziyade insanlar nougatın getirdiği tema ve birkaç ayar değişikliği bunları istiyor. Priv üretkenlik olarak da eksikliği yada düzeltilmesi beklenen bir hataya sahip değil. Isınmasını istemiyorsan bilemem ama ısınmasının hiçbir sakıncası yoktur elini yakmıyorsa bu sorun değildir. 5.1 sürümünde çok fazla bug vardı . 6 sürümünde bunlar giderildi. Priv şarj olarak iyi bir cihaz 4 saat ekran görüntüsü alarak kullanırsan tabiki şarj hızlı biter . Benim çevremde çok fazla priv var . Fazlasıyla farklı koşulda neler yaptığını ve emsali s6 iPhone 6s LG G 4 5 gibi cihazlardan sonra priv alanların neler yaşadığını birinci gözden gördüm dolayısıyla bunlara katılmam söz konusu değil. Ama ne olursa olsun bir Android cihazı en az 2 büyük sürüm almalı buna katılıyorum .

STV100-4 Cihazımdan BT App ile Gönderildi.

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder 


Bu Konudaki Yorumlar
Cvp: BlackBerry Priv Android 7.0 gelemeyecek? - Esat CAN - 02.11.2017 17:18


Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi