Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry'nin Yeni Cihazları Temmuz Ayında Tanıtılacak!
26.06.2016, 15:13 (Bu konu en son: 27.06.2016 Tarihinde, Saat: 17:27 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry'nin Yeni Cihazları Temmuz Ayında Tanıtılacak!
[Resim: L3G4Wz.png]

BlackBerry'nin Android tabanlı iki yeni cihazını tanıtması merakla beklenmektedir. Kanadalı firmanın ilk çeyrek sonuçlarını açıkladığı basın toplantısında, BlackBerry Genel Müdürü John Chen'e; bu cihazların ne zaman tanıtılacağı hakkında soru soruldu, fakat kendisi detaylı yorum yapmaktan kaçındı.

John Chen bu soruya;
"Aslında henüz bu cihazların tanıtımı için hazır değiliz. Temmuz ayında ayrıntılı bilgi vermemizin mümkün olacağını düşünüyorum. İki yeni cihaz mevcut mali yılın sonundan önce çıkacak ve ikisi de orta sınıf cihazlar olacak. Tabi biri orta sınıf, diğeri orta-üst sınıf olacaktır. BlackBerry Android cihazlar için düzenli olarak aylık güvenlik güncelleştirmelerini veren birkaç üreticiden biridir. Şuna da eklemeliyim ki; biz Google'a ayak uyduran tek tedarikçiyiz. Çünkü her ayın başında ve zamanında güvenlik yamalarını vermekteyiz. Samsung, HTC, LG, Sony ve diğer rakiplerden daha hızlı yayınlamaktayız. Bu da BlackBerry Android kullanıcılarının tüm Android cihazlarını siber güvenlik tehditleri konusunda en yüksek düzeyde koruma altına almak anlamına gelir." diyerek yanıt verdi.

En son sızıntılara göre; iki Android tabanlı cihazlar biri, tam dokunmatik ekranlı BlackBerry Hamburg (NEON) modelini BlackBerry için TCL / Alcatel geliştirecek.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

E-Posta: erkan@bbturk.com
BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi