Yeni Yorum Gönder 
 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
BlackBerry Neon (Hamburg) FCC Sertifikası Aldı!
22.07.2016, 12:26 (Bu konu en son: 22.07.2016 Tarihinde, Saat: 14:01 düzenlenmiştir. Düzenleyen: F.Okan OKYAY.)
Yorum: #1
BlackBerry Neon (Hamburg) FCC Sertifikası Aldı!
[Resim: kv5aPq.png]

Geçtiğimiz hafta, BlackBerry COO ( Chief Operating Officer) Marty Beart yaptığı açıklamada; "BlackBerry'nin yeni akıllı telefonu çıktı. Çok çok yakında geliyor" dedi. Bu açıklama ve FCC'den teyit edilen bilgiler şaka değildi. Bugün FCC veri tabanındaki bilgiler ile Wi-Fi Alliance verileri ile birebir örtüşmektedir. Sertifikasyon hakkındaki bilgilere göre, BlackBerry ve TCL/Alcatel yeni bir akıllı telefon üzerinde birlikte çalışıyor sonuca varılıyor.

[Resim: aE7am2.png]

Daha önce bildirildiği gibi, Wi-Fi Alliance sertifikasına göre STH100-2 (RJD211LW) model numarasını sahip olup ve yapı numarası AAF295 olan Android Marshmallow sürümü ile çalışan DTEK 50 adlı bir ürün onaylanmıştı. TCL Communication Ltd, «GSM Quand-Band / UMTS Penta-Band / LTE Deca-Band cep telefonu olarak listeler iken, yeni FCC belgelerine göre, başvuru sahibi olarak BlackBerry onaylanmştır. Gelen bilgilere göre, BlackBerry'nin yeni modeli Alcatel Idol4 modeli ile benzer özelliklerde olacağı yönündeydi. Gördüğümüz üzere BlackBerry Neon (Hamburg) 2610mA/h, batarya ile Alcatel IDOL 4 özellikleri tamamen aynı ve bu bilgiyi doğrular niteliğindedir.

[Resim: o7JavX.png]

[Resim: B2jdjv.png]

[Resim: y4kDXL.png]

[Resim: EJj0ZA.png]

BlackBerry CEO'su John Chen, önümüzdeki hafta yeni cihazlar hakkında daha fazla bilgi vereceğini söylemişti. Bu göz önüne alındığında, artık spekülasyonların doğruluğunu onaylayan bir zemin olduğunu düşünüyorum. Yeni model BlackBerry akıllı telefonu, TCL tahsis edecektir. Tam olarak aynı olmasa da, gelen sızıntı ve bilgilere göre Alcatel IDOL 4'e benzer özelliklere sahip olacağına işaret ediyor. Yeni cihazın fiyatının, IDOL 4 kadar yakın olması umulmaktadır.

[Resim: GzjgL3.png]

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

BBMe: EF01702A
E-Posta: erkan@bbturk.com

BBTurk.com Yönetimi
Lütfen konu açmadan önce forumlar içinde araştırma yapınız ve Kullanıcı Panelinizi (Model, Sürüm, Operatör ve Bağlantı Türü) güncelleyiniz.
Aşağıdaki duyuruda size gerekli olabilecek bağlantılar bulunmaktadır.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.

Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın. Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için buraya tıklayın.
Web Sitesini Ziyaret Et Tüm Mesajlarına Bak
Alıntı ile Cevapla
Yeni Yorum Gönder Hızlı Menü:


Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi